Geri Dön

Bülent Uygun: ''Aziz Yıldırım'ı sevmem,...''

Teknik direktörlük hayatına Katar'da Umm Salal takımında devam eden Bülent Uygun, Trt Spor'da Futbol VIP programına telefonla katıldı ve "Türkiye'de şike yapılacağına inanmıyorum" dedi. Aziz Yıldırım hakkında da konuşan Uygun, Yıldırım'ı sevmediğini söyledi.

Bülent Uygun: ''Aziz Yıldırım'ı sevmem,...''

Teknik direktörlük kariyerini Katar'ın Umm Salal takımında sürdüren Bülent Uygun, sessizliğini bozdu. Trt Spor'da Futbol VIP programına konuşan Uygun,, "Türkiye'de şike yapılacağına inanmıyorum" dedi. Deneyimli tekink adam gerekçesini de "Bir fanusun içindeyiz. 250 futbolcu var. Bu işlere girerseniz bütün camia duyar. Bir daha futbol oynayamazsınız" sözleri ile açıkladı.

“MİLLİ TAKIM ÇALIŞTIRMAMIN ÖNÜNE GEÇTİLER”

Şike süreci ile kariyerinin zarar gördüğünü dile getiren deneyimli teknik adam, "Benim büyük takımlarda, belki milli takımda çalışmamın önüne geçtiler. Hem Türkiye'de hem de İnsan Hakları Mahkemesi’nde karşı dava açacağım" dedi.

“AZİZ YILDIRIM’I SEVMEM, KENDİ İŞLERİ İÇİN...”

Bülent Uygun, 3 Temmuz sürecinde birlikte ceza evinde kaldıkları Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım için,"Çok sevmem. İnsanlara değer verdiğini düşünmüyorum. Kendi işleri için yaşar" yorumunu yaptı.

“FEDERASYON BAŞKANININ BENDEN NE FARKI VAR”

"Türk futbolu doğru yönetilmiyor" diyen Bülent Uygun, gelecekte federasyon başkanlığını düşündüğünü söyledi. Deneyimli teknik direktör "Başkan olanların benden ne farkı var? Aksine onlara topu versem 3 kere sektiremezler. Ben 25 yıldır futbolun içindeyim. İçerdeki sıkıntıları bilen birisi olarak projeler de üretirim" diye konuştu.

Bülent Uygun, Katar'a gitmesini "Türk antrenörlüğü için çok önemli bir süreç. Orta Asya'da çalışan ilk Türk teknik direktörüm. Katar'a gitmek benim karıyerim için geriye değil ileriye götürdü" sözleri ile değerlendirdi.

N'Koudou derbi galibiyetini dans ederek kutladıYAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet