Geri Dön

Cim-Bom Bratislava’da

Galatasaray, dün başlayan Slovakya kampını, Avrupa’nın önde gelen spor merkezlerinden X-Bionic Sphere’da gerçekleştiriyor.

Cim-Bom Bratislava’da

NEVZAT DİNDAR

Galatasaray, dün başlayan Slovakya kampını, Avrupa’nın önde gelen spor merkezlerinden X-Bionic Sphere’da gerçekleştiriyor.

İstanbul’daki son antrenmanını dün yapan Cim-Bom, daha sonra THY’ye ait özel uçakla Bratislava’ya gitti. Sarı-kırmızılılar buradan 30 kilometre uzaklıkta bulunan Samorin kasabasına geçti.

Kafilede, başkan Dursun Özbek’in izinli olduğunu söylediği Wesley Sneijder ile birlikte teknik direktör Igor Tudor tarafından istenmeyen Nigel de Jong ile Hakan Balta da yer almadı.

Bu üç isim dışında, eşi doğum yapacağı için izinli olan Serdar Aziz de kafilede bulunmadı. Tudor, U17 takımından Abdussamed Karnuçu, Recep Gül, Ozan Kabak ve Yunus Akgün’ü de ağabeyleriyle birlikte kampa götürdü. Buna karşın Endoğan Adili, Umut Gündoğan, Oğuzhan Kayar ve Volkan Pala Hırvat teknik adamın gözüne giremeyerek evde kaldı.

Az sayıda Türk taraftar kafileyi karşılarken, Slovaklar da sarı-kırmızılılara ilgi gösterdi. En çok da yeni transferler ilgi odağı oldu. Gomis ve Belhanda dışında, henüz imza töreni düzenlenmeyen Maicon da kampa katıldı.

?rel=0
Aksal Yavuz, Trabzonspor'u değerlendirdi; Kerem Aktürkoğlu'nu böyle anlattı...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet