Geri Dön

Cim-Bom'dan başkası yalan!

Galatasaray'da Sneijder ile ilgili her geçen saat yeni bir gelişme ortaya çıkarken, ünlü futbolcunun yarın İstanbul'a gelerek sarı-kırmızılı imza atacağı haberleri yalanlandı

Cim-Bom'dan başkası yalan!

NEVZAT DİNDAR / SKORER ÖZEL

Kulüp yöneticileri ve yetkililer, Sneijder transferinde herhangi bir pürüzün olmadığını Skorer'e açıklarken, Hollandalı futbolcunun cuma günü kararını vereceği söylediler. Yapılan yorumlarda Sneijder'le ilgili herhangi bir pürüzün olmadığı vurgulandı.

Hollandalı'ya Anzhi ve PSG'nin talip olduğu haberlerini de yalanlayan sarı-kırmızılılar oyuncu ile sadece Premier Lig ekiplerinden QPR'ın ilgilendiği ancak Sneijder'in bunu geri çevirdiğini aktardılar.

Diğer taraftan Sneijder'in menajeri Soren lerby ile telefon görüşmesini twitterden paylaşan eski Beşiktaşlı Baki Mercimek, "Wesley için Türkiye'den sadece Galatasaray devrede değil. Başka bir takım da var" diyerek kafa karıştırdı.

Hollanda doğumlu olan ve menajer Lerby'e yakın olan Baki'nin bu tweet'i, menajerin pazarlığı kızıştırmak için her türlü yola başvurduğu yorumlarına yol açtı.

Erol Bulut Samandıra'da mesaiye erken başladı!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber