Geri Dön

Denayer kapıyı çaldı

Manchester City’den ayrılmak isteyen Belçikalı stoperin, Galatasaray’a geri dönmeye çalıştığı ortaya çıktı. Denayer, “Geçen sezon Sunderland’e istemeyerek gönderdiler. Bu kez Galatasaray olmazsa başka kulübe gitmem” mesajını yolladı.

Denayer kapıyı çaldı

Transferde hareketli günler geçiren Galatasaray bu kez istemedi, istendi. Cim-Bom’un iki sezon önce formasını kiralık olarak giyen Jason Denayer yine sarı-kırmızılı formayı giymek için haber gönderdi.

22 yaşındaki Belçikalı stoperin menajeri, Galatasaray ile temas kurarak, “Jason, Galatasaray’a gelmek istiyor. Bu konuda son ana kadar yine bizi bekleyecek” mesajını iletti.

Şartları zorluyor

Denayer’in menajeri aracılığıyla, “Aynı hataya bir daha düşmem. Galatasaray’a geçen sezon da çok gelmek istedim ama izin vermediler. İstemeyerek de olsa Sunderland’e gittim. Bu sefer Galatasaray olmazsa başka kulübe gitmem” mesajını gönderdiği belirlendi.

Galatasaray’ın gündeminde yeni bir stoper transferi olmamasına rağmen, Denayer’in ısrarla gelmek istemesi nedeniyle planlar gözden geçirildi. Manchester City Menajeri Guardiola’nın ABD kampına götürmesine karşın 22 yaşındaki futbolcunun burada kendine yine gelecek görmediği bildirildi. Geçen sezon Galatasaray ile anlaşmak için son ana kadar havalimanında bekleyen ama Sunderland’a kiralanan Denayer’in bu kez Galatasaray’a gelmek için bastıracağı bildirildi.

Galatasaray ise gerçekleşeceğine kesin gözüyle baktığı için bu transferde aceleci davranmıyor. Cim-Bom orta saha, sol bek ve kanat transferinin ardından Denayer için mesai harcayacak. Manchester City’den Fernando ile anlaşan ve işi imza aşamasına getiren sarı-kırmızılılar, yine bu takımdan Kolarov ve Nasri ile de ilgileniyor.

Rıdvan Yılmaz'dan transfer açıklaması
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber