Geri Dön

Denizlispor'da yaprak dökümü

Yeşil-siyahlı futbolcular ardı ardına takımdan ayrılmaya başladılar.

Denizlispor'da yaprak dökümü

Lige sıkıntılı bir halde başlamasına rağmen 30’a yakın transfer yapan Denizlispor’da ilk yarının bitmesinin ardından futbolcular arka arkaya ayrılmaya başladı. PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da ilk yarının bitmesinin ardından futbolcular da ayrılmaya başladı. Lige sıkıntılı bir şekilde başlamasına rağmen 30’a yakın transfer yapan ancak ligin ilk yarısında oynadığı 17 maçta 21 puan toplayabilen yeşil siyahlı ekipte, futbolcular da ardı ardına ayrılmaya başladı.

Ligin başında Galatasaray’dan kiralanan Anıl Dilaver sadece 1 maçta forma giyerken, sakatlanarak ilk yarıyı kapatmıştı. İlk yarının bitmesinin ardından Anıl ile masaya oturan yönetim, sözleşmeyi karşılıklı olarak feshetmişti. Denizlispor’un golcüsü durumundaki Can Erdem de takımda mutlu olmadığını söyleyerek takımdan ayrılırken, İsmail Haktan ve Haluk’un da iyi bir teklif almaları halinde başka bir takıma gidecekleri iddia edildi.

Giden futbolcuların yerini doldurmak için transfer çalışmalarına devam eden yönetim özellikle gol yollarında etkili bir forvet almak için hareket geçti. Can Erdem’in takımdan ayrılmasıyla forvet konusunda sıkıntıya düşen yeşil siyahlı yönetimin yabancı bir forvet alarak buradaki açığı kapatmaya çalışacağı öğrenildi.

Hamza Hamzaoğlu: "Biraz daha farklı bir oyun formatında başladık, bundan sonuç aldık"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet