Geri Dön

Dennis Aogo röportajda soyuldu

Schalke'nin bugün Shakhtar ile oynayacağı maça gitmek üzere Köln Havalimanı'na gelen kafilede yer alan Dennis Aogo, burada TV'lere röportaj verirken çantasını röportaj sonunda bulamadı.

Dennis Aogo röportajda soyuldu

"Çantalarınızı sahipsiz bırakmayın... Sahipsiz çantaları hemen en yakın güvenlik birimine bildirin..."

Dünyadaki hemen her havaalanında bu anons duyulur. Hem de uçağa binene kadar defalarca... Ama o kadar çok kişi bu anonsa kulak vermez ki... Bunlardan biri de Schalke'nin sol kanat oyuncusu Dennis Aogo oldu. 29 yaşındaki Nijerya asıllı futbolcu, bugün Shakhtar ile oynayacakları Avrupa Ligi maçı için Lviv'e gitmek üzere Köln Havalimanı'na gelen Schalke kafilesindeydi.

Televizyonlara röportaj verirken çantasını bıraktı; soruları yanıtladı ama röportajlar bittikten sonra çantası bıraktığı yerde yoktu. Önce takım arkadaşlarının şaka yaptığını düşündü. Fakat pasaportu da çantadaydı ve kısa sürede olayın şaka olmadığı ortaya çıktı. Geçici bir seyahat belgesi düzenlenerek pasaport krizi aşıldı. Kafile uçtuktan sonra Aogo'nun anahtar, kitap, pasaport gibi eşyaları otoparkta bulundu. Ama laptop, para ve bin 500 Euro değerindeki çanta geri gelmedi.

(Eurosport)

Kasımpaşalı oyuncular ve teknik heyet, Nursal Bilgin için hastanede

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber