Geri Dön

Dev yarışta geri sayım

Gillette - Milliyet Yılın Sporcusu ödüllerinde oy verme işlemi yarın sona erecek. Yedi kategoride müthiş bir yarışın yaşandığı oylamada birincilik kürsüsüne oturanlar ödüllerini 27 Mart’ta Volkswagen Arena’da düzenlenecek gecede alacak. TV8’den canlı yayınlanacak muhteşem törenin sürprizleri çok konuşulacak.

Dev yarışta geri sayım

Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödüllerinde son viraja girildi... Şu ana kadar dört milyona yakın oyun kullanıldığı dev ankette adeta nefesler tutuldu...

Yılın Sporcusu kategorisinde Ramil Guliyev, Cedi Osman ve Mete Gazoz arasında amansız bir yarış yaşanıyor... Birbirlerine net bir üstünlük sağlayamayan üç sporcudan hangisinin ipi göğüsleyeceği son ana kadar netleşmeyecek gibi görünüyor...

Gillette Yılın Futbolcusu kategorisinde ise Cengiz Ünder, Fernando Muslera ve Bafetimbi Gomis bir adım öndeler... Yılın Takımı’nda da çekişme üst düzeyde.

Euroleague’de finallerin gediklisi olan Fenerbahçe Beko, futbolda geçtiğimiz yılın şampiyonu Galatasaray ve voleybolda adeta kupa bırakmayan Vakıfbank arasındaki liderlik sürekli el değiştiriyor.

Yılın antrenörü kategorisinde de heyecan verici bir mücadele söz konusu. Zeljko Obradoviç, Fatih Terim ve Giovanni Guidetti arayı açarak kıyasıya bir yarışın içine girdiler. Uzun süre zirveyi kovalayan Okan Buruk biraz geride kaldı.

Yılın Çıkış Yapan Sporcusu dalında ilk günden itibaren Ozan Kabak, Mete Gazoz ve Yasemin Ecem Anagöz arasında süren kıyasıya mücadele sona ermiş değil... Yılın Paralimpik Sporcusu-Takımı kategorisinde ise Sümeyye Boyacı, Ampute Futbol Milli Takımı ve Zeynep Çelik kafa kafaya gidiyor...

Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu’nda da İrem Yaman, Ayşe Begüm Onbaşı, Zhu Ting ve Yasemin Adar büyük çekişme yaşıyor.

Gillete-Milliyet Yılın Sporcusu ödüllerinde oy verme işlemi 22 Mart’ta sona erecek. 2018’nin şampiyonları 27 Mart Çarşamba günü Volkswagen Arena’da düzenlenecek gecede açıklanacak. Müthiş tören TV8 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Mbappe fırtına gibi geri döndü!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber