Geri Dön

Domenec Torrent üstünü çizdi! Devam etmeme kararı aldı

Galatasaray’ın yeni hocası Torrent, yönetim ile yaptığı sohbette, takımın fiziksel durumunu kötüledi. Takımın özellikle 60. dakikadan sonra düştüğünü söyleyen İspanyol teknik adam, ABD’li kondisyoner Scott Piri ile devam etmeme kararı aldı.

Domenec Torrent üstünü çizdi! Devam etmeme kararı aldı

NEVZAT DİNDAR

Galatasaray’da teknik direktör Domenec Torrent, yöneticilerle yaptığı sohbette takımın fiziksel olarak çok kötü durumda olduğunu belirtti.

Fatih Terim dönemini eleştiren İspanyol teknik adamın, “Hatay maçında bunu gördük. Bu takım yatmış. Fiziksel olarak hiç iyi durumda değiller. Bu sorunu ortadan kaldırmak için bazı çalışmalar gerçekleştireceğiz. Önümüzde kritik maçlar var. Kasımpaşa ve Trabzon maçlarından sonra verilecek arada taktiksel çalışmaların yanında fiziksel sorunu da ortadan kaldırmak için çalışacağız” dediği öğrenildi.

Fatih Terim’in ekibinde yer alan ABD’li kondisyoner Scott Piri ile devam etmeme kararı alan ve performans ekibini de tamamen değiştirmek isteyen Torrent’in, özellikle takımın 60. dakikadan sonra yaşadığı fiziksel problem üzerinde durduğu dile getirildi.

Takımın genç olmasına rağmen fiziksel olarak bu seviyede olmasına anlam veremeyen Torrent’in, antrenman sürelerini uzun tutup bazı günler çift antrenman yaptıracağı belirtildi.

Kaleye Fatih Öztürk

Galatasaray’da İsmail Çipe’nin verilen şansları iyi kullanamaması ve son olarak Hatay’da yaptığı hataların ardından bu akşam kaleye Fatih Öztürk geçiyor. Teknik direktör Domenec Torrent’in kaleyi tecrübeli eldivene emanet edeceği öğrenildi.

Diğer taraftan Boey’u kesemeyi düşünen Torrent, sağ bekte ise Yedlin’e şans verecek.

Pas ve top kapma çalışmasının ardından topla çıkış, oyun kurma ve hücum aksiyonları gerçekleştiren Cim-Bom, Kasımpaşa maçı hazırlıklarını tamamladı.

Milli takım kamplarındaki bulunan Sofiane Feghouli ve Mostafa Mohamed idmanda yer almazken, Ryan Babel, özel program dahilinde takımdan ayrı çalıştı.

Campos, İstanbul’da

Galatasaray’ın, sportif danışmanlık için davet ettiği Luis Campos, İstanbul’a geldi. Portekizli ünlü futbol adamı bugün Kasımpaşa maçını izleyecek.

Jose Mourinho’nun Tottenham dönemindeki yardımcısı Joao Sacramento da, Luis Campos ile birlikte İstanbul’a geldi.

Domenec Torrent üstünü çizdi Devam etmeme kararı aldı

Taraftara çağrı: Köprüden önce son çıkış! | Boşta hocalar lobisi...
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber