Galatasaray Dursun Özbek: Bizim bileğimizi kimse bükemez!

Dursun Özbek: Bizim bileğimizi kimse bükemez!

28.05.2024 - 00:13 | Son Güncellenme:

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Süper Lig'de şampiyon olmalarının ardından konuştu.

Dursun Özbek: Bizim bileğimizi kimse bükemez

Trendyol Süper Lig'de şampiyon olan Galatasaray, Rams Park'ta taraftarıyla buluştu. Sarı-kırmızılı takımda başkan Dursun Özbek açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Hedeflerinin 25'inci şampiyonluk olduğunu belirten Dursun Özbek, "Çok mutluyuz. 24. şampiyonluğu kazandık. İnşallah seneye 25. şampiyonluğumuzu da kazanıp 5. yıldızı almayı planlıyoruz" dedi.

Birlik çağrısında bulunan Durusn Özbek, "Sizlere 2 yıldır hizmet ediyoruz. Bu hizmetin karşılığını, güzelliğini sizlerin takdirine bıraktık. Geçen gün seçimde büyük bir teveccüh gösteren genel kuruluma ve sizlere teşekkür ediyorum. Önümüzde 2 sene ve alınacak çok kupa var. Çünkü meydan artık boş değil. Süper Kupa'yı ve lig şampiyonluğunu bu sene kazandık. Erden kardeşim çok net ifade etti. İçinde zerrece leke olmayan, sadece alın teri olan bir kupa kazandık. Galatasaray öyle büyük ki, öyle güzel bir camia ki.. Yeter ki birbirimizi sevelim. Bizim bileğimizi kimse bükemez" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

Dursun Özbek şu şekilde devam etti:

"Statta muazzam bir kutlama yaptık. Şimdi de kazandığımız kupaları derneğimize getirdik. Çünkü burası bizim doğduğumuz yer. Helal kupalar Galatasarayımıza armağan olsun."