Voleybol Eczacıbaşı'nda Ferhat Akbaş'tan Yasemin Güveli açıklaması!

Eczacıbaşı'nda Ferhat Akbaş'tan Yasemin Güveli açıklaması!

05.12.2023 - 22:19 | Son Güncellenme:

CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Eczacıbaşı Dynavit, Bulgaristan ekibi Maritza Plovdiv’i 3-0 mağlup etti. Başantrenör Ferhat Akbaş, kadro dışı kalan Yasemin Güveli ile ilgili soruya cevap verdi.

Eczacıbaşında Ferhat Akbaştan Yasemin Güveli açıklaması

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu 4’üncü maçında sahasında Bulgaristan ekibi Maritza Plovdiv’i 25-19, 25-20 ve 25-19 setler sonucu 3-0 mağlup etti. Bu sonucun ardından Eczacıbaşı Dynavit, gruptaki 3’üncü galibiyetini aldı.

Haberin Devamı

YASEMİN GÜVELİ KADRO DIŞI KALMIŞTI
Eczacıbaşı, Yasemin Güveli hakkında yaptığı açıklamada "Sporcumuz Yasemin Güveli kişisel sebeplerden ötürü çalışmalarını geçici süreliğine takımdan ayrı sürdürmeye devam edecektir. Kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadeleri ile genç voleybolcunun çalışmalarına takımdan ayrı devam etme sebebinin kişisel sebepler olduğu belirtildi.

FERHAT AKBAŞ'TAN CEVAP GELDİ
Mücadele sonrasında başantrenör Ferhat Akbaş konuyla ilgili Voleybolun Sesi'ne yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Mental ve fiziksel olarak şu an çok hazır değil. Ona biraz zaman tanımımız gerekiyor. Onunla karşılıklı konuşarak bu kararı aldık. Ben onun çok iyi bir şekilde hazırlanacağını ve tekrar aramıza döneceğine eminim.

Haberin Devamı

Eczacıbaşında Ferhat Akbaştan Yasemin Güveli açıklaması

YASEMİN'DEN PAYLAŞIM
Yasemin Güveli sosyal medya hesabından Eczacıbaşı'nın paylaşımını alıntılayarak 'Tebrikler kızlar' notunu düştü.

SALON: Burhan Felek Vestel

HAKEMLER: Vasileios Vasileiadis (Yunanistan), Dejan Rogiç (Sırbistan)

ECZACIBAŞI DYNAVİT: Yaprak Erkek, Beyza Arıcı, Voronkova, Hande Baladın, Jack-Kısal, Naz Akyol, Simge Aköz (L), Elif Şahin, Gray, Aybüke Özel (L), Stevanovic, Defne Başyolcu

MARITZA PLOVDIV: Debell, Saykova, Dudova, Hristoskova, Krivoshiiska, Guncheva, Milicevic (L), Todorova (L), Milicevic

SETLER: 25-19, 25-20, 25-19

SÜRE: 73 dakika (23’, 27’, 23’)

Eczacıbaşında Ferhat Akbaştan Yasemin Güveli açıklaması