İspanya La Liga Eden Hazard'dan flaş karar! Fenerbahçe ve Galatasaray ilgileniyordu

Eden Hazard'dan flaş karar! Fenerbahçe ve Galatasaray ilgileniyordu

07.06.2023 - 07:00 | Son Güncellenme:

Real Madrid kariyeri istediği gibi geçmeyen ve Los Galacticos'un yollarını ayırdığını açıkladığı Eden Hazard'ın geleceği merak ediliyordu. Zaman zaman ismi Türk takımlarıyla da anılan Belçikalı yıldız flaş bir karar aldı.

Eden Hazarddan flaş karar Fenerbahçe ve Galatasaray ilgileniyordu

O bir dönemin en popüler isimlerinden birisi... O Lille ile yaşadığı efsane şampiyonluk sonrasında devlerin paylaşamadığı adam... Chelsea formasıyla şovuna devam eden ardından da 115 milyon Euro'luk bonservis bedeliyle Real Madrid'e transfer olan yıldız... Evet, o Eden Hazard...

Haberin Devamı

BİRLİKTELİK RESMEN BİTTİ

2019'da Los Galacticos'a çok büyük umutlarla imza atan Belçikalı süperstarın Madrid kariyeri istediği gibi geçmedi. Sakatlıklardan başını kaldıramayan, bir türlü form tutamayan ve günden güne gözden düşerek adeta istenmeyen adam haline gelen 32 yaşındaki futbolcunun 4 yıllık Eflatun-Beyazlılar'daki kariyeri sona erdi.

Eden Hazarddan flaş karar Fenerbahçe ve Galatasaray ilgileniyordu

BEKLEDİĞİ TEKLİFLERİ ALAMADI

İspanyol deviyle 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen Real Madrid'in yollarını ayırdığı Hazard birkaç takımla transfer görüşmesi yapıyor. Ancak henüz beklediği teklifleri alamayan tecrübeli oyuncu için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Eden Hazarddan flaş karar Fenerbahçe ve Galatasaray ilgileniyordu

YAKIN ZAMANDA FİKRİNİ DUYURACAK

İspanya'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Marca, Hazard'ın futbolu bırakma kararı aldığını öne sürdü. 4 yıllık Real Madrid kariyerinde sadece 76 maça çıkabilen deneyimli hücumcunun yeniden form tutamayacağına inandığı ve kariyerini erkenden bitirmeyi planladığı kaydedildi. Futbola bırakmaya hazırlanan Hazard'ın yakın zamanda fikrini netleştirmesi ve duyurması bekleniyor.

Haberin Devamı

İLGİLENDİKLERİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Bilindiği üzere Hazard'ın ismi başta Galatasaray olmak üzere Fenerbahçe'yle de anılmıştı. Gelecek sezona yıldız hamleleriyle girmeye hazırlanan iki kulübün de başarılı futbolcuyla ilgilendiği öne sürülmüştü.

Eden Hazarddan flaş karar Fenerbahçe ve Galatasaray ilgileniyordu