Geri Dön

Efeler ve Misli.com Sultanlar Ligi'nin 2 haftalık programı açıklandı

Voleybolda Efeler ve Misli.com Sultanlar Ligi'nde yeni sezonun iki haftalık programı açıklandı.

Efeler ve Misli.com Sultanlar Ligi'nin 2 haftalık programı açıklandı

Voleybolda Efeler Ligi'nde 2021-2022 sezonunun ilk 2 haftalık maç programı belli oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligdeki ilk 2 haftanın programı şöyle:

1. Hafta

9 Ekim Cumartesi:

14.00 Bingöl Solhanspor-Yeni Kızıltepespor (Merkez Karşıyaka)

10 Ekim Pazar:

14.00 Afyon Belediyesi Yüntaş-Arkas Spor (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

14.00 Cizre Belediyespor-Fenerbahçe HDI Sigorta (Şırnak)

15.00 Spor Toto-Halkbank (Başkent Voleybol)

15.00 Altekma-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi)

15.30 Tokat Belediye Plevne-Sorgun Belediyespor (Ali Yücel)

17.00 Galatasaray-Ziraat Bankkart (Burhan Felek Vestel)

2. Hafta

13 Ekim Çarşamba:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Cengiz Göllü)

15.00 Halkbank-Cizre Belediyespor (Başkent Voleybol)

16.00 Yeni Kızıltepespor-Altekma (Kızıltepe Atatürk)

16.00 Sorgun Belediyespor-Bingöl Solhanspor (Sorgun)

17.00 Fenerbahçe HDI Sigorta-Afyon Belediyesi Yüntaş (Burhan Felek Vestel)

18.00 Ziraat Bankkart-Spor Toto (Başkent Voleybol)

18.00 Arkas Spor-Tokat Belediye Plevne (Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi)

Voleybolda Misli.com Sultanlar Ligi'nin ilk 2 haftasının programı açıklandı

 

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde ilk 2 hafta maçlarının programı şöyle:

1. Hafta

8 Ekim Cuma:

16.00 Bolu Belediyespor-Fenerbahçe Opet (Karaçayır)

9 Ekim Cumartesi:

13.00 Nilüfer Belediyespor-Eczacıbaşı Dynavit (Cengiz Göllü)

13.00 VakıfBank-Yeşilyurt (VakıfBank Spor Sarayı)

14.00 Galatasaray-PTT (Burhan Felek Vestel)

15.00 Mert Grup Sigorta-Karayolları (Başkent)

17.00 Sarıyer Belediyespor-Kuzeyboru (Bahçeköy Orman Fakültesi)

17.00 Türk Hava Yolları-Aydın Büyükşehir Belediyespor (Burhan Felek Vestel)

2. Hafta 

12 Ekim Salı:

15.00 Kuzeyboru-Türk Hava Yolları (Aksaray)

16.00 Karayolları-Bolu Belediyespor (Başkent)

16.00 Yeşilyurt-Sarıyer Belediyespor (Burhan Felek Vestel)

18.00 Eczacıbaşı Dynavit-VakıfBank (Eczacıbaşı)

18.30 PTT-Mert Grup Sigorta (Başkent)

18.30 Fenerbahçe Opet-Nilüfer Belediyespor (Burhan Felek Vestel)

19.00 Aydın Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Mimar Sinan)

 

Efeler ve Misli.com Sultanlar Liginin 2 haftalık programı açıklandı

 

 

 

Vladimir Ilyin'in takım hücumunda attığı nefis gol
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber