Geri Dön

Ekuban'la yeni sözleşme imzalanacak

Trabzonspor’da sezonun yıldız isimlerinden olan Caleb Ekuban’ın takımda kalması için çalışmalar hızlanıyor. Kiralık oynayan Ganalı yıldız için önümüzdeki ay içerisinde hamlelerin yapılıp sözleşme imzalanacağı kaydedildi.

Ekuban'la yeni sözleşme imzalanacak

Celal Umut Eren / Skorer Dış Haberler

Trabzonspor’un bu sezon öne çıkan futbolcularından Caleb Ekuban ile yeni sözleşme yapılıyor. İngiliz basınında, Leeds United kaynaklarına dayandırılan haberde, bordo-mavililerin, kiralık oynayan Ekuban için harekete geçtiği ve önümüzdeki ay içerisinde opsiyonu devreye sokacağı aktarıldı.

Şu anda 170 bin sterline kiralık oynayan Ganalı forvetin, opsiyonunda bulunan 860 bin sterlinlik maddenin ödenip, resmi sözleşmesinin imzalanacağı savunuldu.

Leeds United’ın kaynağından alınan haberde, 31 Mayıs 2019 tarihine kadar Trabzonspor’un süreye sahip olduğunu ve kesinlikle bu işi bitirme konusunda çok istekli davrandığı belirtildi. Leeds United’da menajer Marcelo Bielsa tarafından istenmeyerek Trabzonspor’a gönderilen 25 yaşındaki oyuncu, bu sezon Trabzonspor’un en kilit isimlerinden biri haline geldi.

Transferde önceliğin Trabzonspor’da olduğu, 31 Mayıs 2019’dan sonra eğer sözleşme yapılmazsa, her kulübün Ekuban ile ilgilenebileceği de eklendi.

Mustafa Dalcı: "İyi bir oyunla kazandığımız için çok mutluyum"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet