Geri Dön

Emir Sarıgül: Başkanlar eğlence arkadaşlarından yönetici seçiyorlar

Galatasaray eski yöneticisi Emir Sarıgül, teknik direktör Fatih Terim'le yolların ayrılmasının ardından Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu.

Emir Sarıgül: Başkanlar eğlence arkadaşlarından yönetici seçiyorlar

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim dönemi dün itibariyle sona erdi. Sarı-kırmızılı kulübün eski yöneticisi Emir Sarıgül, ayrılığı değerlendirdi. İşte Sarıgül'ün açıklamaları: "Türk sporunun en büyük sorunu şu, ne yazık ki kulüp başkanları kendi eğlence arkadaşlarından yönetici seçiyorlar. Eskiden her yönetimde 7-8 tane futbolu bilen, futbolu tanıyan isim vardı. Bunu sadece Galatasaray olarak söylemiyorum, diğer kulüplere de bakın. Kulüp başkanları kendilerine hobi olarak başkanlık makamını seçmemeliler.

'Yöneticilik koltukları kulübe hizmet üretme yerleri'

Kendilerine eğlence arkadaşı olanları yönetime taşımayacaklar. Bu yöneticilik koltuklarında G.Saray'da Adnan Polatlar, Ünal Aysallar, Özhan Canaydınlar, Işın Çelebiler oturdu. Ben de 6 yıldır bu kulüpte bu camiada hizmet ettim, yöneticilik yaptım. Bu kulüplerde yöneticilik koltukları zaman tüketme değil, kulübe hizmet üretme yerleri. Şu anda Galatasaray bir arkadaşın adını bilmiyoruz. G.Saray yönetiminde bana 4 tane toplumun tanıdığı ismi sayabilir misiniz?"

Emir Sarıgül: Başkanlar eğlence arkadaşlarından yönetici seçiyorlar

 

 

Taraftara çağrı: Köprüden önce son çıkış! | Boşta hocalar lobisi...
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber