Geri Dön

Erciyessporlu taraftardan Özkeş'e destek

Kayseri Erciyesspor Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü İncialan, "Kayserili olan Mustafa Şimşek Özkeş hocaya şans verilmesini diliyoruz" dedi.

Erciyessporlu taraftardan Özkeş'e destek

Kayseri Erciyesspor Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Mehmet İncialan, ligde Balıkesirspor karşısında alınan 4-0'lık galibiyetin mimarlarından olan teknik sorumlu Mustafa Şimşek Özkeş'e takımın emanet edilmesini istediklerini belirtti.

İncialan, yaptığı yazılı açıklamada, Kayseri Erciyesspor'un Balıkesirspor karşısında oynadığı futbol ve aldığı farklı galibiyetten dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Teknik sorumlu Özkeş'in çok değerli bir teknik adam olduğunu belirten İncialan, "Uzun yıllar aradan sonra ilk defa 3 puan endişesinden çok uzak ve stressiz bir maç izleten takımımızı ve bu maçta görev yapan Mustafa Şimşek Özkeş hocamız ve ekibini canı gönülden kutluyoruz. Bu galibiyet, Kayserili bir teknik ekibin sorumluluğunda geldiği için değeri çok fazla olmuştur. İki sezon içinde 3 hocayla sözleşme fesheden Erciyesspor yönetimi, bu hocalara tazminat ödemiştir" ifadelerini kullandı.

Kulüp Başkanı Ziya Eren ve yönetim kurulundan, takımı Özkeş'e emanet etmesini isteyen İncialan, şunları kaydetti:

"Balıkesirspor maçında takımı sahaya çıkaran Özkeş hoca, 4 günlük birlikteliği sırasında tecrübesini konuşturmuş ve takımı doğru bir kadroyla sahaya sürmüştür. Gollerden sonra tüm futbolcuların kulübeye koşup hocalarıyla bu sevinci paylaşması, hoca-futbolcu birlikteliğinin sağlandığını gözler önüne sermiştir. Kayserili olan Mustafa Şimşek Özkeş hocaya şans verilmesini diliyoruz. Hiç değilse ilk yarı sonuna kadar bu hocayla devam edilmeli. Hem Erciyesspor'a hem de hocamıza doğmuş bu şansın iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz."

Teknik direktör Bülent Korkmaz'ın görevine son verilmesinin ardından Balıkesirspor maçına altyapı antrenörlerinden Mustafa Şimşek Özkeş yönetiminde çıkan Kayseri Erciyesspor, evinde Balıkesir ekibini 4-0 mağlup etmişti.

Stamford Bridge'te atılan en iyi Premier Lig golleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber