ING Basketbol Süper Ligi Ergin Ataman iddialı konuştu! 'O kupayı bir kez daha kaldırmaya gideceğiz'

Ergin Ataman iddialı konuştu! 'O kupayı bir kez daha kaldırmaya gideceğiz'

11.06.2022 - 22:50 | Son Güncellenme:

ING Basketbol Süper Ligi play-off final serisinde Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko'yu 103-92 mağlup etti. Lacivert-beyazlılarda Ergin Ataman maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman iddialı konuştu O kupayı bir kez daha kaldırmaya gideceğiz

Anadolu Efes, ING Basketbol Süper Ligi play-off final serisi üçüncü maçında Fenerbahçe Beko ile karşı karşıya geldi. Parkeden 103-92 galip ayrılan lacivert-beyazlılar seride durumu 2-1'e getirdi. Anadolu Efes'te başantrenör Ergin Ataman maçın ardından konuştu. Tecrübeli çalıştırıcı şu ifadeleri kullandı:

Haberin Devamı

"Bugün daha iyi oynadık, kendi oyunumuzu oynadık. Fenerbahçe’nin ara ara yaptığı o agresif savunma bugün yoktu, dolayısı ile daha rahat oynayıp 103 sayı attık. Daha önce de söyledim biz şampiyon olacağız, şimdi onlar düşünsün. Ülker Arena’ya o kupayı bir kez daha kaldırmaya gideceğiz. Nasıl ki Fenerbahçe taraftarı saha avantajını kullandıysa bugün de bizim taraftarımız gayet centilmence, gayet sportmence, kimse ile alay etmeden, kimseye hakaret etmeden saha avantajını kullandı. Tüm taraftarımı kucaklıyorum, Allah herkese böyle taraftar nasip etsin."