ING Basketbol Süper Ligi Ergin Ataman'dan dev final sonrası olay sözler: Beni bu kadar kıskanmana gerek yok!

Ergin Ataman'dan dev final sonrası olay sözler: Beni bu kadar kıskanmana gerek yok!

11.06.2024 - 07:02 | Son Güncellenme:

Panathinaikos Başantrenörü Ergin Ataman, play-off final serisindeki Olympiakos maçının ardından Georgios Bartzokas'ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Ergin Atamandan dev final sonrası olay sözler: Beni bu kadar kıskanmana gerek yok

Yunanistan Basketbol Ligi play-off final serisinin 3'üncü maçında Panathinaikos, Olympiakos karşısında sahadan 83-76 galip ayrıldı. Panathinaikos Başantrenörü Ergin Ataman, Olympiakos maçının ardından kendisi hakkında konuşan Georgios Bartzokas'a cevap verdi.

Haberin Devamı

Georgios Bartzokas'ın kendisi hakkında konuşmasına değinen Ergin Ataman, "Bartzokas'ın basın toplantısında benimle ilgili konuştuğunu duydum. Lütfen dostum benim hakkımda konuşmayı bırak. Ben işimi yapıyorum, sen de kendi işini yap" dedi.

BARTZOKAS'A ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Georgios Bartzokas'ın kendisini kıskandığını vurgulayan Ergin Ataman, "Bu kadar kıskanmaya gerek yok. Belki ileride bir gün sen de Olympiakos ile EuroLeague'i kazanabilirsin. Ayrıca Pire'deki son toplantıda benim cezam ve neden bu cezayı aldığım hakkında bir şeyler söylediğini duydum. Hakem bana ceza verdi ama sen işini yap! Basın toplantısında benden bahsetme, yorumunu oyun hakkında yap" ifadelerini kullandı.

Ergin Atamandan dev final sonrası olay sözler: Beni bu kadar kıskanmana gerek yok

Müsabakayı değerlendiren Ergin Ataman, Olympiakos'tan daha iyi bir takım olduklarını dile getirdi:

Haberin Devamı

"Bugün basketbol oynadık ve Olympiakos'tan daha iyi bir takım olduğumuzu gösterdik. Çarşamba günü basketbol oynayalım ve kazanmaya çalışalım. Eğer Olympiakos daha iyi oynarsa onları tebrik ederiz ama bırakın basketbol oynayalım."

Panathinaikos ile Olympiakos arasındaki final serisinin 4'üncü maçı çarşamba günü oynanacak.