Geri Dön

Erol Bulut: "Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarına katılımında payımız var"

Gaziantep FK'nın Teknik Direktörü Erol Bulut açıklamalarda bulundu. Bulut, milli takım ile ilgili olarak, "Stefan Kuntz'un zamana ihtiyacı var. Ancak doğru kişiye karar verdiklerini düşünüyorum" dedi. Eski takımı Fenerbahçe ile ilgili ise "Benden önce 6 ve 7. olan bir Fenerbahçe vardı. Avrupa kupalarına katılmasında payımız olduğunu düşünüyorum." dedi.

Erol Bulut: "Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarına katılımında payımız var"

Gaziantep FK'nın Teknik Direktörü Erol Bulut Trt Spor'a açıklamalarda bulundu.

"Stefan Kuntz'un zamana ihtiyacı var. Ancak doğru kişiye karar verdiklerini düşünüyorum. Gençlerle çalışmayı seven birisi. Türkiye'yi ve Türk insanını tanıyor. Takımın arzusu, isteği, son 10 dakikadaki baskısı 90 dakikaya yayılmalı."

"Serdar Dursun geçen sene çağrılmalıydı. Bence geçen sene Muhammet Demir de çağırılmalıydı. Forvet bölümünde sıkıntısı var. Burak Yılmaz evet kaliteli ama yaşı 35-36. Arkadan getirmemiz gerekiyor. Adem Büyük de değerlendirilebilirdi."

"Kuntz'un zamana ihtiyacı var. Ancak doğru kişiye karar verdiklerini düşünüyorum. U-21'de yaptıkları önemli. Gençlerle çalışmayı seven birisi. Türkiye'yi ve Türk insanını tanıyor

"Benden önce 6 ve 7. olan bir Fenerbahçe vardı. Avrupa kupalarına katılmasında payımız olduğunu düşünüyorum."

"Steven Caulker zaten kaliteli bir futbolcu. Karakterli de bir insan. Bizimle çok iyi bir çıkış yapmıştı ve haklı olarak Fenerbahçe'ye transfer oldu. Caulker'ı geçen sene Fenerbahçe'ye çok istedik ama olmadı."

"Herkes Fenerbahçeli olduğumu biliyor. Avrupa'dan teklifler vardı ama Fenerbahçeli olduğum için gitmedim."

Erol Bulut: Fenerbahçenin Avrupa kupalarına katılımında payımız var

Hamza Hamzaoğlu: Kazandık diye her şey güllük gülistanlık olmadı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber