Geri Dön

Ertaç Özbir'den Galatasaray sözleri! Adem Büyük ve Sadık Çiftpınar...

Yeni Malatyaspor, Spor Toto Süper Lig'in 14'üncü haftasında Galatasaray'ı konuk etti. Kritik mücadele 0-0'lık eşitlikle tamamlandı. Karşılaşmanın ardından Yeni Malatyaspor'un oyuncuları Ertaç Özbir, Adem Büyük ve Sadık Çiftpınar açıklamalarda bulundu.

Ertaç Özbir'den Galatasaray sözleri! Adem Büyük ve Sadık Çiftpınar...

Galatasaray'a karşı bugün en az 1 puan hedeflediklerini dile getiren Sadık Çiftpınar, "Tecrübeli bir takımız. Bugün Galatasaray'a karşı en azından 1 puan alıp yukarılara oynamak için fitili ateşlemek istiyorduk.  Bireysel olarak kaliteli bir takımız aslında. Şanssızlık da var, eksiklerimiz de var. Kaybettiğimiz maçlarda bugünkü kadar mücadele etmiyorduk. Kazandığımız puanda Ertaç abinin de büyük payı var" ifadelerini kullandı.

Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen tecrübeli oyuncu Adem Büyük, "İyi mücadele ettik bugün. Hafta içinde Avrupa Ligi'nden çok iyi bir oyun ve sonuçla dönen bir Galatasaray vardı. Çok kaliteli bir takım, kalitelerinin de farkındayız. Türkiye'nin en büyük camiası. Bunu bilerek sahaya çıktık" dedi.

Yeni Malatyaspor'un 1 puan almasında büyük pay sahibi olan Ertaç Özbir ise, "Bu bizim görevimiz. Bazen çıkartabiliyoruz, bazen çıkartamıyoruz. Bugün iyi bir günümdeydim, bugün de puan çıkartmayı başarabildik. Galatasaray, Türkiye'nin en önemli takımlarından biri. Ne kadar yorgun olsalar da bu maça favori şekilde çıktılar. Bu mücadeleye devam edersek, inanıyorum ki daha iyi sonuçlar elde edeceğiz" şeklinde konuştu.

Ertaç Özbirden Galatasaray sözleri Adem Büyük ve Sadık Çiftpınar...

 

Transfer | Eray Cömert resmen Valencia'da
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber