Geri Dön

Eski Beşiktaşlı John Carew’e büyük rol

Beşiktaş’ın eski Norveçli yıldız santraforu 41 yaşındaki John Carew beyaz perde de büyük bir filmde yer alacak.

Eski Beşiktaşlı John Carew’e büyük rol
İRFAN KURTULMUŞ - Skorer Kopenhag

Futbol kariyerini noktaladıktan sonra, tamamen farklı bir yola giren Carew, Danimarka’nın dünyaca ünlü dizisi “Olsen Banden” in (Olsen Çetesi) Norveç versiyonunda Benny Fransen karakterini canlandıracağı başrol rolünü oynayacak.

Nordisk Film Norge tarafından yapılan açıklamada, John Carew’in ünlü Olsen Çetesi dizisinde ‘Benny’ karakterini oynayacağını duyurdu.

Filmin yeni ve modern Norveç versiyonun çekimlerinin başladığıyla ilgili olarak ayrıca yapılan açıklamada; “Olsen Çetesi. Aynen bir şirket gibi, rollerin arkasındaki kişilere isim vermeden önce, 'Olsen Çetesi - Son çığlık’ filminin çekimleri başladı. Ve tanınmış çetenin silüetlerinin arkasına kimlerin saklandığına dair spekülasyonlarla ilgili şimdi isimleri açıklayabiliriz” denildi.

Beşiktaş, Lyon, Aston Villa, Valencia ve West Ham gibi ünlü kulüplerin formasını giyen ünlü golcü Carew, kariyerini noktaladıktan sonra, 2014 yılında Kanada yapımı 'Dead of Winter' filminde ilk başrolünü aldı. Aynı zamanda, Disney'in ormanda bir savaşçı rolünü üstlendiği 'Maleficient: Mistress of Evil' dizisinde olduğu gibi 'Heimebane' dizisinde de oynadı.

Eski Beşiktaşlı John Carew’e büyük rol

Abdurrahim Albayrak, yayını ağlayarak terk etti | 'En büyük zararı ben gördüm, başkan adayı olacaktım'
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet