Geri Dön

F.Bahçe muhabiri Senad Ok: Ali Koç, Ekim'de çalışmalara başlıyor...

Milliyet Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Senad Ok ve Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, Derbi Özel programında önemli açıklamalarda bulundular. F.Bahçe muhabiri Ok, Ali Koç'un Ekim ayında 2018 Başkanlık seçimi için çalışmalara başlayacağını duyurdu.

F.Bahçe muhabiri Senad Ok: Ali Koç, Ekim'de çalışmalara başlıyor...

Milliyet Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Senad Ok ve Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, Skorer TV spikeri Ezgi Toper ile yaptığı Derbi Özel programında önemli açıklamalarda bulundular.

Fenerbahçe cephesi

Aykut Kocaman'ın kalede Volkan Demirel'e görev vereceğini düşünüyorum. Fenerbahçe'de savunma planı, savunmayla orta saha arasını daraltıp Beşiktaş'ın önemli isimlerini etkisiz hale getirmek. Hücumda ise, hoac Giuliano'yu forvet arkası olarak düşünüyorum. Alper Potuk'un idmanlarda zaman zaman çekme durumu oluyor. Etkileyip etkilemediğini göreceğiz. Janssen'in avantajı fizik anlamında iyi durumda olması. Alanya maçında topu kapıp penaltı yaptırması.. Bunlar önemli.

Valbuena topu alıp tek başına oynuyordu. Şimdi yardımcı oyuncular fazlalaştı. Bir tanesi Janssen, ikincisi Giuliano.. Giuliano'nun pas zamanlaması atak başlangıçları konusunda belirleyici. Isla'nın da topla zamanında buluşması işi başka bir boyuta getiriyor.

"CANER VE LENS'E TEPKİ OLMAZ"

Caner Erkin İnter'e gittikten sonra yeniden geri dönme ihtimali oldu. Fenerbahçe yönetimi Caner'i istemedi. Caner bu yüzden Beşiktaş'a gitti. Oyuncunun ilk tercihi Fenerbahçe'ydi.

Diğer bir isimde Lens, Aykut Kocaman'ın oyun planına %100 uysaydı, Fenerbahçe Lens'i kesin alırdı. Daha sonra Dirar ve İsla transfer edilince Fenerbahçe Lens'i almadı. Bu iki oyuncu için de Fenerbahçe'nin istekli olmadığını biliniyor. Fenerbahçe taraftarı bu yüzden Lens ve Caner'e tepki göstermeyecektir. Fenerbahçe taraftarı Lens'i seviyor.

"SKRTEL İDMANA ÇIKTI AMA..."

Skrtel, takımla tam kapasite ile çalışamıyor. Yarınki idmanda denenecek. Tekrar bir yırtık oluşursa daha uzun süreli sakatlık yaşama ihtimali bulunuyor. Sağlık heyetinin vereceği son rapor önemli. Oynamazsa şaşırmam. Ligin başındayız. Daha ciddi sakatlık olursa riskli olabilir. Yarını beklemek lazım.

Mehmet Ekici'nin çok ciddi maç eksiği var. İlk 11'de olacağını düşünmüyorum. Souza-Ozan-Giuliano üçlüsünü bekliyorum.

"ALİ KOÇ ÇALIŞMALARA BAŞLADI"

Edinilen bilgiye göre Ali Koç bugün 1907 Fenerbahçe Derneği'ndan istifa edip Ekim ayından Mayıs ayına kadar başkanlık çalışmaları için harekete geçecek.

Beşiktaş cephesi

Valbuena bireysel önlem alınması gereken oyuncu. Aynı şekilde Beşiktaş'ta da Quaresma... Gökhan Gönül Lyon maçlarında Valbuena karşısında çok zorlanmıştı. Gökhan zorlanmışsa Necip ne olur? Böyle bakmak lazım.

Medel fazla sağ bek oynamamasına rağmen rakipler için caydırıcı oluyor. Beşiktaş'ın orta sahası için ise Konya maçı orta sahasının bozulmaması gerektiğini düşünüyorum. Oğuzhan'ın sakatlığı yok.

Şenol Güneş, oyuncu değişikliklerinde nokta atışı yapıyor.

CENK TOSUN TRANSFERİ

Cenk Tosun gol attıkça İngiltere'den mailler geliyor. İngiliz gazeteciler Cenk'in Porto'ya attığı golü çok övdüler. Cenk'in peşinde daha büyük kulüpler olacaktır. Şuan Cenk'i takip ediyorlar, maçlarını canlı gözle izlemek istiyorlar. Cenk'in İngiltere'de popüler olmasının sebebi Alan Sharer'ın Cenk için 'Türkiye'nin 9 numarasında kendi gençliğimi görüyorum' demesiydi.

CZN Burak'tan Kongo'daki hayranına jest!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet