Geri Dön

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç çalışmalara hız verdi

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Ali Koç, internet sitesi Fenerbahceliyiz.net ve twitterda @Fenerbahceliyiz hesabı ile iletişime başladı.

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç çalışmalara hız verdi

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Ali Koç, internet sitesi Fenerbahceliyiz.net ve twitterda @Fenerbahceliyiz hesabı ile iletişime başladı.

Başkan adayı Ali Koç için ilk Twitter mesajında şu ifadeler kullanıldı: Merhaba Sevgili Fenerbahçeliler, Başkan Adayımız Ali Y. Koç'un sizlerle iletişimde olacağı internet sayfamız http://www.fenerbahceliyiz.net ve sosyal medya hesaplarımız yayın hayatına başladı... #Fenerbahçeliyiz

Kongre üyelerinin bilgileri Ali Koç'a verilmemişti

Başkan adayı Ali Koç, kulüpten kongre üyelerinin bilgilerini istemiş ancak kanunui gerekçe ile kişisel bilgiler kendisine verilmemişti. Ancak birçok kongre üyesi Ali Koç'a ulaşarak bilgilerini kendileri iletmişti.

İŞTE ALİ KOÇ'UN MESAJI

Sevgili Fenerbahçeliler;

Önce bir taraftar olarak tribünde, sonra bir kongre üyesi olarak Kalamış’ta, 2006-2012 yılları arasında asbaşkan olarak yönetim kurulunda görev yapma şerefine eriştiğim Fenerbahçe Ailesi’nde yeni bir yolculuğa çıkmanın heyecanını yaşıyorum.
Bu öyle bir heyecan ki anlatılamayacak, paylaştıkça büyüyecek, gün geçtikçe derinleşecek…
Fenerbahçe yolculuğumun bugüne kadarki sürecinde, kalbini Sarı-Lacivert’e koşulsuzca veren, hayatını Çubuklu’ya adayan çok fazla ‘takım arkadaşımızla’ tanışma şansım oldu. Kimi hayatının ilk gününden itibaren kimi Fenerbahçemizin onurlu duruşundan kimi de tarihimizden etkilenerek “Fenerbahçeliyim!” diyen yüzlerce, binlerce taraftar…
Ve her birimiz için Fenerbahçemizin kalplerdeki yeri tartışılmaz!
Tarihimiz boyunca bir çok örneğini verdiğimiz, hayranlık uyandıran birliğimizi kaybetmenin verdiği derin üzüntü ile bu eksikliği onarmak, yeniden bir ve bütün olabilmek,
Fenerbahçemizin, bugün amatör branşlarda olduğu gibi futbolda da zirvede olma alışkanlığını yeniden kazandırabilmek,
Mali yapımızı, doğru finansal yönetim ve şeffaflık ilkesiyle yeniden ayağa kaldırabilmek,
En büyük milli değerlerimizden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü markasını, hakettiği potansiyele ulaştırmak,
Başta spor dünyasındaki paydaşları olmak üzere toplumun tüm kesimlerine saygı duyan ve saygı duyulan bir Fenerbahçe için
Kısacası, camiası bir ve bütün, Özlediğimiz Fenerbahçe için yola çıkmış bulunuyorum.
Ve bu yolda desteğiniz bizim için çok değerli!
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adaylığım süresince, bu web sitesi ve bağlı sosyal medya hesapları ile değerli görüş, öneri ve eleştirilerinizi almamızın son derece faydalı olacağına inanıyorum.
Bu bağlamda, internet sitemizde yer alan #SiziDinliyoruz bölümünden bize ulaşabilir, görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
Desteğiniz ve heyecanımıza ortak olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.
Sevgi ve Saygılarımla,
Ali Y. Koç
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı
İşte o hesaplar;
Resmî Site Link:
Sosyal medya hesapları;

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç çalışmalara hız verdi

Julian Nagelsmann: Kimseyi hafife almıyoruz
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber