Geri Dön

"Fenerbahçe maçı cezalı olursa" G.Saray'dan ağır gönderme

Galatasaray Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder, Banvit maçının hakemlerini eleştirdi ve "2 maç ceza verilip evimizde oynayacağımız Fenerbahçe Ülker maçı seyircisiz olursa hiç şaşırmayacağım" dedi.

"Fenerbahçe maçı cezalı olursa" G.Saray'dan ağır gönderme

Serdar Eder'in facebook'tan yaptığı açıklamalar günün en çok konuşulan konularından biri oldu. İşte Eder'in o açıklamaları..

Açık İhbardır;

Bugünkü Galatasaray LH – Banvit maçından 3 önemli anekdot :

1) Maç 4 sayıya indiğinde Banvit molasında hakem Murat Biricik orta saha yakınlarında arkadaşları Kaan Büyükçil, Altuğ Köselerli ile konuşurken “şimdi ne yapalım” diyor.

2) O arada Maçın gözlemcisi Kadir Özçelik ki kendisi bu hakemleri yetiştiren kişi, maçı anons eden kişiye ne söyleyip ne söylemeyeceğini tartışıyor, Burçin Badem müdahale ediyor.

3) Maçın bitimine yakın Arroyo’ya çalınan kasti faul için, maç sonu tebrik ettiğim Banvit başkanı Özkan Kılıç ,”Valla maç sonu yediler kasti faul ile bizi diyordum, baktım size vermişler, ne verdiklerinin de farkında değilim, küfür veya tükürük olmasın” dedi.

2 maç ceza verilip evimizde oynayacağımız Fenerbahçe Ülker maçı seyircisiz olursa hiç şaşırmayacağım.

Haydi Turgay başkan göreve..

*Çuvaldız – iğne yapacaksak da, her maça çıkılırken daha maç başlamadan hakemler anons edilirken bizim tribünlerin küfür kafir ıslıklamasını anlayamıyorum.

Fenerbahçe maçı cezalı olursa G.Saraydan ağır gönderme

Aksal Yavuz, Trabzonspor'u yorumladı | 'Hocanın eli değmiş'YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet