Geri Dön

Fenerbahçe, Serdar Aziz'i resmen açıkladı!

Galatasaray, Serdar Aziz'in sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini KAP'a bildirdi. Serdar Aziz, Fenerbahçe ile 3.5 yıllığına anlaşmaya vardı. Milli futbolcu Fenerbahçe formasıyla poz verdi.

Fenerbahçe, Serdar Aziz'i resmen açıkladı!

Galatasaray daha önce kendisine takım bulmasını istediği Serdar Aziz'in sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı. Buna göre Serdar Aziz, sarı-kırmızılı kulübe 2 milyon 300 bin Euro tazminat ödeyecek.

Sarı-kırmızılı kulüpten KAP'a yapılan açıklama şu şekilde: "Profesyonel futbolcumuz Serdar Aziz ile Şirketimiz arasındaki sözleşme karşılıklı olarak sona erdirilmiştir. Buna göre oyuncu Şirketimize 2.300.000 Euro tutarındaki bedeli karşılıklı sona erdirme tazminatı olarak ödeyecektir."

Serdar Aziz, Fenerbahçe ile anlaştı
Galatasaray ile sözleşmesini karşılıklı fesheden Serdar Aziz soluğu Fenerbahçe kulüp binasında aldı. Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için menajeri Haluk Canatar ile beraber sarı-lacivertli kulüp binasına giriş yaptı.

Milliyet muhabiri Senad Ok'un verdiği bilgilere göre, Fenerbahçe, deneyimli stopere yıllık 2 milyon euro ödeyecek.

Fenerbahçe, Serdar Azizi resmen açıkladı

Formayı giydi
Fenerbahçe, Serdar Aziz ile 3.5 sezon için anlaşmaya vardığını resmen açıkaldı. Milli futbolcu sarı-lacivertli forma ile poz verdi.

"Kulübümüz, bonservisini elinde bulunduran 1990 doğumlu milli stoper Serdar Aziz ile 3.5 sezon için anlaşmaya varmıştır.

Serdar Aziz’e hoş geldin diyor, çubuklu formamız altında başarılar diliyoruz"

Serdar Aziz: "Ailem de sabırsızlıkla beni bu formayla görmek istiyordu"
Serdar Aziz, imzaların atılmasının ardından ilk röportajını FB TV’ye verdi.

Çok mutlu olduğunu belirten Serdar Aziz, “Öncelikle Başkanımız Ali Koç’a ve Semih Özsoy ağabeyime çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte, transferin arkasında çok sağlam durdular. Sonuna kadar menajerim de, ben de Fenerbahçe formasını giymek istedim. İşler uzadı ama sonunda formayı giydim. İnşallah bu formayı uzun yıllar giyeceğim. Kimse merak etmesin. Bu forma altında çok iyi mücadele edeceğim. Taraftarlarımız bana güvensin. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Ben zaten tutkuyla oynayan bir oyuncuyum. Taraftarların şüphesi olmasın. Fenerbahçe’yi en kısa zamanda çok iyi yerlere götüreceğimizden kimsenin endişesi olmasın. Bize güvensinler. Burada çok güzel karşılandım. Herkese teşekkür ederim. Burada olduğum için çok mutluyum. Gerçekten duygularımı tarif etmek zor. Çünkü buraya gelirken çok zor bir süreçten geçtim ve şu an çok mutluyum. Ailem de sabırsızlıkla beni bu formayla görmek istiyordu” ifadelerini kullandı.

Umut Nayir, Şırnak'ın Cizre ilçesinde bulunan bir okula bir fen laboratuvarı kurdu.
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber