Fenerbahçe Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan seçim değerlendirmesi

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan seçim değerlendirmesi

10.06.2024 - 15:28 | Son Güncellenme:

Sarı-lacivertli kulüpte Seçimli Olağan Genel Kurul dün yapılırken, Aziz Yıldırım'ı geride bırakan Ali Koç yeniden başkan seçildi. Aziz Yıldırım seçimin ardından bugün bir yazılı açıklama yaptı.

Fenerbahçede Aziz Yıldırımdan seçim değerlendirmesi

Fenerbahçe Kulübü'nün başkanlık seçiminde rakibi Ali Koç'a karşı kaybeden Aziz Yıldırım bir mesaj yayımladı. Yıldırım, Ali Koç yönetimine başarı diledi. İşte Aziz Yıldırım'ın açıklaması:

Haberin Devamı

"Büyük Fenerbahçe Taraftarına,

Bundan yaklaşık 3 hafta önce, ben ve arkadaşlarım her şeyden çok sevdiğimiz kulübümüzü yönetmeye talip olduk.

Süreç boyunca binlerce kongre üyemize dokunduk, onların sorunlarını dinledik, duygularına tercüman olduk.

Dün gerçekleşen olağan seçimli kongrede, Sayın Ali Koç ve yönetimi üyelerimizin oylarıyla göreve getirildi. Kendilerine yeni dönemde gönülden başarılar diliyorum. Kazanan, her zaman temenni ettiğimiz gibi Fenerbahçe olsun.

Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen tüm Fenerbahçe derneklerine, bizlere destek olan ya da olmayan tüm kongre üyelerimize, dünyada eşi benzeri olmayan taraftarlarımıza, özverilerini bir an bile eksik etmeyen gönüllü çalışan dostlarımıza, ÇOCUKLARA, gençlere ve kulübümüze teşekkür ederim.

Haberin Devamı

Şahsım ve arkadaşlarım, 3 hafta önce aday olarak, Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Dilerim Fenerbahçe bu ivmeyi iyi değerlendirir ve özlemle beklediğimiz şampiyonluklara bir bir ulaşırız. Bizler de bu yolda, bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız.

Fenerbahçeli çocukların üzülmemesi dileğimle, Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Aziz YILDIRIM"