Geri Dön

Fenerbahçe'de gözler Pereira'ya çevrildi! İlk aday...

Göztepe maçı sonrası gözler bir kez daha Vitor Pereira’ya çevrildi. Fenerbahçe’de yönetim Portekizli teknik direktörden son durumla ilgili rapor istedi.

Fenerbahçe'de gözler Pereira'ya çevrildi! İlk aday...

SENAD OK

Fenerbahçe’de artık tüm gözler bir kez daha Vitor Pereira’ya çevrildi. 1-1 biten son Göztepe maçındaki çıkardığı kadro ve hamleleri büyük tepki çeken Portekizli çalıştırıcıya yönelik eleştiriler arttı. Başkan Ali Koç da Göztepe maçı sonrasında Pereira’dan son durumla alakalı detaylı bir rapor istedi.

Uzun süredir tartışmaların merkezinde olan deneyimli teknik direktör ile ilgili ayrılık kararının çıkmasının ihtimaller arasında olduğu belirtildi. Bir süredir sabır gösterilen Vitor Pereira tam anlamıyla toparlanamadı. Galatasaray galibiyeti moralleri artırsa da istenen tablo halen oluşmadı. Özellikle takım içinde teknik heyete karşı güven kalmadı. Sadece Mesut Özil, İrfan Can ve Pelkas değil birçok oyuncu artık Pereira’nın kararlarına şaşırmaya başladı. Bu da motivasyonu düşürüyor.

Bu nedenle Vitor Pereira döneminin kapanabileceğiyle ilgili gelişmelerin yaşanabileceği ifade edildi.

İlk aday Farioli

Vitor Pereira’ya güveni kalmayan Fenerbahçe’de yönetim ‘B planı’ hazırlığına başladı. Bu çerçevede ilk aday Karagümrük’ün genç teknik direktörü Francesco Farioli oldu. 32 yaşındaki İtalyan teknik adamla kulübünün izni alındıktan sonra temas kuruldu. Yönetim tüm hoca adayları ile ilgili detayları masaya yatırıp kesin kararını verecek.

Hurma’dan açıklama

Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Farioli’nin adının Fenerbahçe ile anılmasıyla ilgili konuştu. Başkan Hurma, “Francesco Farioli için F.Bahçe’den tarafımıza gelen sözlü ya da yazılı bir teklif yok. Ancak Farioli’ye teklif gelirse engel olmam” dedi.

Fenerbahçede gözler Pereiraya çevrildi İlk aday...

Domenec Torrent: "3-1 kaybetmeyi hak ettiğimizi düşünmüyorum"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber