Geri Dön

Fenerbahçe'de Löw’ü ikna turu

Fenerbahçe, devre arası takım almaya sıcak bakmayan Alman teknik adamı getirebilmek için uğraş veriyor. Sarı-lacivertliler, Joachim Löw ile birlikte gergin hava ve protestoların sona ermesi hedefleniyor.

Fenerbahçe'de Löw’ü ikna turu

SENAD OK

Teknik adam arayışını sonlandırabilmek için çalışan Fenerbahçe, listenin başında olan Joachim Löw’den vazgeçmezken, Alman teknik adamı ikna edebilmek için çalışıyor. Sarı-lacivertlilerde Bilic alternatifi söz konusu olsa da, yönetim en güçlü isimle yola devam etmek istiyor.

Geçen sezon başı yapılan teklifi dinlenmek istediği için kabul etmeyen Löw, devre arasında takım devralmaya sıcak bakmıyor. Kendisi için uygun zaman ve şartların oluşmasını bekliyor.

Kariyerinin başında sarı-lacivertli kulübü çalıştıran teknik adam, Fenerbahçe’nin kendisi için önemli olduğunu birçok kez ifade etti. Bunu iyi bilen yönetim de, deneyimli ismi takımın başına getirmek için görüşmelere devam ediyor.

Devre arası olmazsa, gelecek sezon takımın başına geçmesi için de bir çalışma söz konusu...Löw’ün gelişi ile Fenerbahçe’deki gergin hava ve protestoların da sona ermesi hedefleniyor.

Fenerbahçede Löw’ü ikna turu

Ergin Ataman: Ben iddialı bir koçum, şampiyon olacağız
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber