Geri Dön

Fenerbahçe'de Ozan Tufan bitmedi

F.Bahçe'de Ozan Tufan sadece 5 gün tatil yapıp Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a giderek özel hocayla çalışmalara başladı. 3 haftada 8 kilo verip vücudundaki yağ oranını yüzde 20'den yüzde 9'a düşüren Tufan, artık yeni sezona umutla bakıyor

Fenerbahçe'de Ozan Tufan bitmedi

Fenerbahçe'nin büyük umutlarla transfer ettiği fakat bir türlü istenilen seviyeye ulaşamayan oyuncusu Ozan Tufan, Sarı-Lacivertliler'deki yeni dönemle birlikte yepyeni bir başlangıç yapmayı hedefliyor.

Genç oyuncu geçtiğimiz yıl kadro dışı bırakılmasının ardından affedilmiş fakat bu süreçte de ciddi bir sakatlık yaşayarak iyice formundan uzaklaşmıştı. Çok fazla kilo alan ve yağ oranı iyice artan Ozan, sezonun bitmesinin ardından kendini çok sıkı bir sürece soktu. Sadece 5 gün tatil yapan ve ardından Sırbistan'ın başkenti Belgrad'm yolunu tutan milli oyuncu burada kendisi için özel olarak ayarlanan bir antrenörle birlikte tam 3 hafta boyunca çalıştı.

COMOLLİ SICAK BAKIYOR

Bu sıkı çalışmalarının karşılığını hızlı bir şekilde alan Ozan, Belgrad'a gittiği günden döndüğü güne kadar tam 8 kilodan fazla vermeyi başardı. Bununla birlikte vücudundaki yağ oranı da yüzde 20'nin üstünde olan Ozan çalışmalar sonucu bu oranı yüzde 9'un altına düşürmeyi başardı. Çok ciddi bir şekilde toparlanarak yeni sezonu beklemeye geçen Ozan Tufan ayrıca Fenerbahçeli yetkililerle de bir görüşme gerçekleştirerek takımda kalmak istediğini belirtirken, Sportif Direktör Damien Comolli de Ozan Tufan'm bu isteğine sıcak baktı. Yıldız oyuncunun çok ciddi bir teklif gelmemesi halinde yeni sezonda Fenerbahçe'de devam etmesi oldukça yüksek ihtimal olarak gözüküyor. (Habertürk)

Gökhan Dinç: 'Abdullah Avcı, Beşiktaş’ın yıllarca sürebilecek kimyasını bozdu'

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber