Geri Dön

FIFA'dan Trabzonspor paylaşımı! 'Şampiyonluk böyle kutlanır'

Süper Lig'in 2021-2022 sezonunda mutlu sona ulaşan Trabzonspor'da şampiyonluk kutlamaları hız kesmeden devam ederken, FIFA da Bordo-Mavili ekibin kutlamalarına sessiz kalmadı. FIFA, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Trabzonspor'un denizden başlayan kutlamalarını paylaşarak, "Türkiye'de şampiyonluk böyle kutlanır, Trabzonspor ve taraftarları" ifadelerini kullandı.

FIFA'dan Trabzonspor paylaşımı! 'Şampiyonluk böyle kutlanır'

Süper Lig 'in 2021-2022 sezonunda mutlu sona ulaşan Trabzonspor 'da şampiyonluk kutlamaları hız kesmeden devam ederken, FIFA da Bordo-Mavili ekibin kutlamalarına sessiz kalmadı.

FIFA, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Trabzonspor'un denizden başlayan kutlamalarını paylaşarak, "Türkiye'de şampiyonluk böyle kutlanır, Trabzonspor ve taraftarları" ifadelerini kullandı.

Denizde kutlandı

Medical Park Stadı'nda gerçekleştirecek kupa töreni öncesinde Karadeniz ekibi ilk olarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nden saat 17.00'de deniz yoluyla 'şampiyonlar filosu' oluşturdu. Bordo-mavililerin denizde yaptığı kutlamalara ise birçok irili ufaklı balıkçı tekneleri ve gezinti tekneleri eşlik etti ve Karadeniz sularını karnaval alanına çevirdi.

FIFAdan Trabzonspor paylaşımı Şampiyonluk böyle kutlanır

Ankaragücü'nden coşkulu şampiyonluk kutlaması
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber