Geri Dön

Florya'da 'Bu ne tesadüf!' dedirten anlar

Galatasaray'ın Florya Metin Oktay Tesisleri bugün ilginç bir buluşmaya evsahipliği yaptı.

Florya'da 'Bu ne tesadüf!' dedirten anlar

Nevzat Dindar / Skorer Özel

Galatasaray ile Lucescu'nun takımı Shaktar Donetsk arasında Florya'da oynanan hazırlık maçında iki sürpriz isim de yer aldı.

Cim-Bom milli aradan yararlanarak eski hocası Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shaktar Donetsk ile sabahın erken saatlerinde (10.30) antrenman maçında karşı karşıya gelirken, birkaç ay önce yapılan operasyonla yönetimden tasfiye edilen Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın da tesislere gelmesi ve ardından Başkan Ünal Aysal, CEO Lutfi Arıboğan, Sportif Koordinatör Bülent Tulun ile beraber Roberto Mancini ve Lucescu'nun bulunduğu masada yer alması dikkat çekti
Skorer.com bu buluşmanın perde arkasını araladı. Buluşma şöyle gerçekleşti:
Lucescu Galatasaray'ı çalıştırdığı dönemde yönetici olan ve arasının çok iyi olduğu Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ı telefonla arayarak maça davet etti.
Dürüst ve Albayrak bunun üzerine bu sabah soluğu Florya Metin Oktay Tesisleri'nde aldı. Ancak Başkan Ünal Aysal ve İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve Sportif Koordinatör Bülent Tulun da tesislerdeydi. Üstelik maçtan sonra da teknik direktör Mancini ile yemek yemeyi planlıyorlardı. Dürüst ve Albayrak'ı tesislerde gören Aysal talimat vererek, ikiliyi yemeğe davet etti. Böylece ilginç buluşma gerçekleşti. Her iki tarafta özetle bu birlik beraberlik karesini tesadüf olarak yorumluyor.

Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak, Ünal Aysal, Lütfü Arıboğan, Bülent Tulun, Mancini ve Lucescu aynı masada yemek yerken kameralar da kayıttaydı...

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Floryada Bu ne tesadüf dedirten anlar

Real Madrid, yarı final bileti için Liverpool'da
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet