Geri Dön

Formula 1’de Şampiyon TV+’ta Belli Oluyor

Türkiye’nin sevilen televizyon platformu TV+, spor şöleni sunmaya devam ediyor. F1‘de Aralık ayı içinde gerçekleştirilecek Suudi Arabistan ve Abu Dhabi Grand Prix’leriyle şampiyon belli olurken NBA’de mücadele dolu maçlara sahne olacak.

Formula 1’de Şampiyon TV+’ta Belli Oluyor

Ayrıca Avrupa’nın en önemli futbol liglerindeki keyifli maçlar, Aralık ayında TV+’ta futbol severlerle buluşuyor. İngiltere Premier Ligi’nde Conte ile yeni bir döneme giren Tottenham’ın Liverpool’u ağırlayacağı karşılaşma canlı olarak TV+’ta yayınlanırken Serie A’da ise ligin ilk iki sırasında yer alan Milan ve Napoli şampiyonluk yolunda kozlarını paylaşacak.

Sporda en iyilerin buluşma noktası TV+’ta spor şöleni hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en önemli spor organizasyonları Formula 1 ve NBA’in yanı sıra Avrupa’nın en değerli futbol ligi İngiltere Premier Lig’in ve İtalya Serie A’nın heyecanı TV+’ta futbol severlerle buluşuyor.

Formula 1’de son viraja giriliyor
Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonlarından biri olarak değerlendirilen Formula 1’de şampiyon TV+’ta belli olacak. Sezonun son yarışlarından Suudi Arabistan Grand Prix’si 5 Aralık’ta, Abu Dhabi Grand Prix’si ise 12 Aralık’ta TV+’ta yayınlanacak.

TV+’ta Aralık ayı boyunca futbolun yanı sıra NBA heyecanı da ara vermeden devam edecek. Aralık ayı boyunca birbirinden çekişmeli karşılaşmalar TV+’ta basketbol severlerle buluşacak.

Milan’ın rakibi Napoli
Serie A’da sonucu en çok merak edilen karşılaşmalarından biri daha futbol severlerle buluşacak. Ligin seyrini değiştirecek maçta lider Napoli, 19 Aralık’ta Milan’a konuk olacak.
TV+ Aralık Ajandası

Formula 1
5 Aralık | Suudi Arabistan GP
12 Aralık | Abu Dhabi Grand Prix

Premier Lig
19 Aralık | Tottenham – Liverpool
26 Aralık | Manchester City – Leicester City
28 Aralık | Leicester City - Liverpool

Italya Serie A
4 Aralık | Roma - Inter
19 Aralık | Milan – Napoli

Formula 1’de Şampiyon TV+’ta Belli Oluyor

Serdar Sarıdağ: Gomis'in niye gittiğini tartışmamız gerekiyor
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber