Geri Dön

Futbol liglerinde haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e 2. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 3. Lig'de ise 2015-2016 sezonu ilk hafta müsabakalarıyla başlayacak.

Futbol liglerinde haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

21.45 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

Yarın:

19.30 Kayserispor-Torku Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

21.45 Akhisar Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Balıkesir Atatürk)

21.45 Beşiktaş-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

23 Ağustos Pazar:

19.30 Eskişehirspor-Medicana Sivasspor (Eskişehir Atatürk)

19.30 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)

21.45 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Akdeniz Üniversitesi)

21.45 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Yeni Rize Şehir)

24 Ağustos Pazartesi:

21.45 Galatasaray-Osmanlıspor (Türk Telekom Arena)

- PTT 1. Lig

Bugün:

22.00 Kardemir Karabükspor-Denizlispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

Yarın:

21.00 1461 Trabzon-Kayseri Erciyesspor (Hüseyin Avni Aker)

22.00 Alanyaspor-Balıkesirspor (Alanya Oba)

22.00 Elazığspor-Giresunspor (Elazığ Atatürk)

23 Ağustos Pazar:

21.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

21.00 Samsunspor-Adana Demirspor (Samsun 19 Mayıs)

22.00 Karşıyaka-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)

22.00 Adanaspor-Göztepe (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

24 Ağustos Pazartesi:

22.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Yeni Malatyaspor (Kamil Ocak)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

23 Ağustos Pazar:

16.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Turgutluspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

16.30 Arsinspor-Tire 1922 (Arsin İlçe)

17.00 Erzin Belediyespor-Gölbaşıspor (Erzin İlçe)

17.00 Düzcespor-Zonguldak Kömürspor (Düzce 18 Temmuz)

17.00 Kırıkhanspor-Cizrespor (Kırıkhan İlçe)

17.30 Bursa Nilüferspor-Kozan Belediyespor (Nilüfer)

17.30 Kızılcabölükspor-Tekirdağspor (Doğan Seyfi Atlı)

17.30 Silivrispor-Altay (Silivri)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yeşil Bursa (Kazım Karabekir)

2. Grup

23 Ağustos Pazar:

16.30 Zara Belediyespor-Ofspor (Zara Ahmet Başyurt)

17.00 Adliyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Ankara OSTİM)

17.00 Etimesgut Belediyespor-Diyarbekirspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

17.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

17.30 Kemerspor 2003-Gaziosmanpaşa (Dr. Fehmi Öncel)

17.30 Sultanbeyli Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

17.30 Orhangazispor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Orhangazi İlçe)

17.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Derincespor (Bodrum İlçe)

18.00 Sakaryaspor-Yomraspor (Sakarya Atatürk)

3. Grup

Yarın:

17.30 Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği (Gölcük)

23 Ağustos Pazar:

16.30 24 Erzincanspor-Körfez İskenderunspor (Erzincan 13 Şubat)

16.30 Bayburt Grup Özel İdare-Beylerbeyi (Bayburt Genç Osman)

16.30 Batman Petrolspor-Sandıklıspor (Batman 16 Mayıs)

16.30 Van Büyükşehir Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Van Atatürk)

17.00 Kastamonuspor 1966-Manavgatspor (Gazi)

17.00 Çorum Belediyespor-Dersimspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

17.30 Bergama Belediyespor-Dardanelspor (Bergama 14 Eylül)

17.30 Çine Madranspor-Çatalcaspor (Çine Yüksel Yalova)

La Liga'da yıldızların mücadelesi...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber