Geri Dön

Futbolda haftanın programı belli oldu

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 10. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. İşte program...

Futbolda haftanın programı belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

Yarın:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)

28 Ekim Pazar:

13.30 Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

20.30 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)

29 Ekim Pazartesi:

20.00 Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar)

20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Vodafone Park)

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Afjet Afyonspor-Gazişehir Gaziantep (Zafer)

19.00 Altay-Denizlispor (İzmir Atatürk)

Yarın:

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Hatayspor (Elazığ Atatürk)

16.00 Adanaspor-Kardemir Karabükspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)

28 Ekim Pazar:

13.30 Giresunspor-Balıkesirspor Baltok (Giresun Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-İstanbulspor (Yeni Eskişehir)

19.30 Osmanlıspor-Altınordu (Osmanlı)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.00 Sivas Belediyespor-Fethiyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Bandırmaspor Baltok-Şanlıurfaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Pendikspor-Konya Anadolu Selçukspor (Pendik)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Fatih Karagümrük (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Kırklarelispor-Menemen Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

13.30 BUGSAŞ Spor-Tokatspor (Ankara OSTİM)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Tuzlaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

19.00 Kahramanmaraşspor-Tarsus İdmanyurdu (Kahramanmaraş 12 Şubat)

Beyaz Grup

Yarın:

13.00 Gümüşhanespor-Niğde Anadolu (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Gaziantepspor-Hacettepe (Gaziantep)

13.30 Bayrampaşa-Yılport Samsunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Kastamonuspor 1966-Keçiörengücü (Gazi)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sarıyer (Bodrum İlçe)

13.30 Ankara Demirspor-Manisaspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 İnegölspor-UTAŞ Uşakspor (İnegöl İlçe)

13.30 Eyüpspor-Sakaryaspor (Esenler)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Sancaktepe 15 Temmuz)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Erzin Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Batman Petrolspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Batman Yeni Şehir)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Siverek Firkan Tüysüz)

13.30 Silivrispor-Tire 1922 (Silivri)

13.30 Gebzespor-Kozan Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)

13.30 Ergene Velimeşespor-Artvin Hopaspor (Ergene Velimeşe)

13.30 Erbaaspor-Nazilli Belediyespor (Erbaa İlçe)

13.30 Şile Yıldızspor-Körfezspor (Şile)

2. Grup

Yarın:

13.00 Bergama Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

13.00 Osmaniyespor-Kemerspor 2003 (Osmaniye 7 Ocak)

13.00 Ofspor-Karşıyaka (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Yeni Orduspor-Adıyaman 1954 (Ordu 19 Eylül)

13.00 Pazarspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Hopa İlçe)

13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Kızılcabölükspor-Alibeyköyspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Altındağ Belediyespor-Esenler Erokspor (Ankara Aktepe)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Düzcespor (Kırşehir Ahi)

3. Grup

Yarın:

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Muğlaspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Payasspor-Ankara Adliyespor (Payas İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Kocaelispor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Bağcılarspor-Bayburt İl Özel İdare (Bağcılar Mahmutbey)

13.30 Serik Belediyespor-Çorum Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-1461 Trabzon (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Turgutluspor-Fatsa Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Gölcükspor-Cizrespor (İhsaniye İlçe)

19.00 Bucaspor-Karacabey Belediyespor (Yeni Buca)

Fuat Çapa: "İdmanlarda 'yere nasıl yatılır' bunu da çalıştıracağım"



YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet