Geri Dön

Galatasaray Hollywood'dan esinlendi!

Sedat Doğan, G.Saray'ın 'Dünya Starları'ndan esinlendiği projenin detaylarını anlattı.

Galatasaray Hollywood'dan esinlendi!

G.Saray'ın 'Dünya Starları'ndan esinlendiği projeyi Sedat Doğan, anlattı: "Hollywood'daki Walk of Fame (Şöhret Yolu) modelinden esinlendik. Bu proje kapsamında Aslanlı Yol'a yazılacak isimlerin fiyatları, ebatlarına ve talebe göre belirlenecek."

ASLANLI YOL KULÜBE ÇOK ÖNEMLİ BİR KAZANÇ SAĞLAYACAK

G.Saray'ın 'Aslanlı Yol' projesi, Türk sporunda bir ilk olarak tarihe geçecek. Sarı-Kırmızılı kulübün önceki gün yapılan mali ve idari genel kurulunda ilk kez taslak olarak açıklanan bu proje, maddi gelir kaynağı arayan diğer spor kulüplerine de ilham olacak kadar ilgi çekici.

GERÇEK BİLGİ DOĞAN'DAN

G.SARAY'I madden rahatlatacak ilk projede Aslanlı Yol'a 40 bin granit parke döşeneceği ve her birine bin 200 TL karşılığında bir isim yazılacağı şeklindeydi. Biz de projenin detaylarını G.Saray Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan'la konuştuk:

ARZ-TALEP BELİRLEYECEK

"BU projeye ilham veren 'Hollywood Walk of Fame' (Hollywood şöhretler yolu) oldu. Şu anda henüz taslak aşamasında. Üzerinde çalışacağız ve geliştireceğiz. Buradan kulübün çok ciddi bir ekonomik girdi sağlamasını planlıyoruz.

Ancak fiyatların ne olacağı ve nasıl olacağı konusunda net bir şey yok.

FİYATLAR arz ve talebe göre belirlenecek. Kombine biletler gibi bir pazarlama stratejisi uygulanabilir. Bunlar daha sonra kesinleşecek detaylar. Satışlar iyi olur ve yer azalırsa fiyatlar da artar. Ücretler yere ve ebatlara göre değişecek. Bunu daha sonra belirleyeceğiz. Bazıları sonsuza kadar bazıları da tanıtım amaçlı, sponsorluklar olabilir. Bu konuda henüz net bir şey yok. İlerleyen zamanda geliştirilebilecek bir düşünce."

GÖRKEMLİ ATMOSFER

PROJEYE konu olan Aslanlı Yol, TT Arena Stadı'nın giriş bölümünde yer alacak. Çevre düzenlemesinin yapılmasıyla görkemli bir atmosferin hakim olacağı Aslanlı Yol'un kenarları ağaçlandırılacak.

(Akşam)

Thomas Tuchel'den Ballon d'Or ödülleri açıklaması
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber