Geri Dön

Galatasaray Kulübü ile Odeabank arasında dev işbirliği

Odeabank, Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın isim sponsorluğu, erkek basketbol takımının forma sırt reklamını ve Türk Telekom Arena kuzey tribünün isim hakkını üstlendi

Galatasaray Kulübü ile Odeabank arasında dev işbirliği

Galatasaray Kulübü, Odeabank ile kadın basketbol takımı isim sponsorluğu, erkek basketbol takımı forma sırt reklamı ve Türk Telekom Arena kuzey tribünü isim hakkını kapsayan anlaşma imzaladı.

Sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya'nın katılımıyla Türk Telekom Arena'da gerçekleştirildi.

İmza töreninde, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, basketbol şube koordinatörü Murat Özyer, kadın basketbol takımı oyuncuları ile teknik heyeti, Galatasaray Liv Hospital Erkek Basketbol Takımı oyuncuları Nathan Jawai ve Engin Atsür de yer aldı.

Törende konuşan başkan Ünal Aysal, bankacılık sektörüne hızlı bir adım adan Odeabank ile iş birliğine gitmekten mutluluk duyduklarını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Kadın basketbol takımımızın yeni adı Galatasaray Odeabank oldu. Ayrıca yeni dostumuz Odeabank, erkek basketbol takımımızın forma ve antrenman malzemeleri sırt reklamı hakkını da alarak yardımcı sponsurluğunu üstlendi. Galatasaray olarak iş birliğimiz sayesinde, takımlarımızın nice başarılarına beraberce şahitlik edeceğimize inancımız tam. Anlaşmamız kapsamında, Türk Telekom Arena'da Odebank gibi genç, dinamik ve heyecanlı taraftarların yer aldığı kuzey tribününe de Odebank ismini veriyoruz."

''Galatasaray'a destek vermek bizim için gurur"

Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, bankacılar olarak kendilerinin de maçlara hazırlanan takımlar gibi bir ekip çalışması içinde olduklarını vurgularken, "Ülkemize büyük gururlar yaratan Galatasaray'ın erkek ve kadın basketbol takımlarına detek vermek bizim için çok önemli. Bu iş birliğinin temelinde başarıya duyulan tutku var. Uluslararası arenanın yükselen yıldızı ülkemizin adının her yerde yer almasından mutluluk duyuyoruz. Daha başarılı olunması için spor kuüplerimizi desteklemeli, genç sporcuların yetişmesine katkı vermeliyiz" diye konuştu.

Özkaya, bugüne kadar başarılarıyla Türkiye'nin göğsünü kabartan Galatasaray'la olan iş birliklerinin yine bu doğrultuda olduğunu dile getirerek, anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diledi.

''Anlaşma 5 yıllık ve 10 milyon avro değerinde"

Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Odeabank ile yapılan anlaşmanın detaylarıyla ilgili bilgi verdi.

Sarı-kırmızılı kulübün sponsor ailesinin hızla büyüdüğünü aktaran Arıboğan, şunları söyledi:

"Saha içinde sportif, saha dışında ise finansal gücümüzü artırırken, sponsorlarımızın desteği önemli. Birlikte yarattığımız bu sinerji, uzun vadeli ve sürdürülebilir başarılarımızı destekleyecektir. Odeabank'ın Galatasaray'la birlikte büyümeyi planlaması bizleri mutlu ediyor. Bu, 5 yıllık bir anlaşma. Kadın basketbol takımımızın isim sponsorluğu 5 yıl süreyle Odebank olacak. Bunun yanıda erkek takımımızın antrenman ve maç formalarındaki sırt reklemı Odeabank olacak ve Türk Telekom Arena'daki kuzey tribünün de 5 yıl süreyle Odeabank Tribünü olarak isimlendirilecek. Karşılığı ise 10 milyon avro ve KDV olarak gerekleşecek. Her iki tarafa da hayırlı olsun."

Töreninde sonunda Aysal, Özkaya ve Arıboğan anlaşmaya imza koyarken, birlikte formalarla medya mensuplarına poz verildi.

Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan'dan İrfan Can açıklaması | 'Skandal bir karar'
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber