Geri Dön

Galatasaray'a Antalya'da tatsız sürpriz

Galatasaray'ın antrenmanı sırasında saha kenarındaki su fıskiyeleri birdenbire çalışınca gazeteciler ve futbolcular ıslandı.

Galatasaray'a Antalya'da tatsız sürpriz

Galatasaray, Antalya'daki kamp çalışmalarına başladı.Günde çift antrenman yapacak olan sarı-kırmızılı takımın sabahki çalışmasında "Dünya çalışan gazeteciler günü" nedeniyle Teknik Direktör Mustafa Denizli Galatasaray kampını takip eden gazetecilerin bayramını kutladı ve beraber objektiflere poz verdi.

Fıskiye aniden çalışınca...

Karşıyaka ile oynanan kupa maçından sonra gece Antalya'ya giden ve kamp çalışmalarına sabah başlayan Galatasaray'da yedek oyuncular çalışırken, maçta yer alanlar rejenerasyon ve yenileme çalışması yaptılar.

Bu arada antrenman sırasında saha kenarındaki su fıskiyeleri birdenbire çalışınca gazeteciler ve futbolcular ıslandı. Fıskiyelerin arasında kalan kameraman ve foto muhabirleri görev başındayken istem dışı ıslanarak sıra dışı görüntüler verdiler. Futbolcular da bu duruma maruz kalırken, bazı oyuncular suyun altına girerek serinlemeye çalıştı.

Mustafa Denizli sinirlendi

Hürriyet'in haberine göre ise olaya sitem eden Mustafa Denizli, idmanı izlemekte olan otel yetkililerine, "Bu nasıl iş? Böyle şey olur mu?" diye serzenişte bulundu.

Olaya müdahale eden Galatasaray Futbol Takımı İdari Menajer Yardımcısı Uğur Yıldız da otel yetkilisine, "Çok ciddi bir problem bu. Sorumlu her kim ise telefonunu istiyorum. Ulaşılmaz mı bu adam!" diye çıkıştı. Fıskiyeler durmayınca Mustafa Denizli takımı alıp diğer sahaya götürdü.

Galatasaray günün ikinci çalışmasını akşam saatlerinde tam takım halinde yapacak.

Marius Sumudica: "Galatasaray'ın kazanması için hakemlere ihtiyacı yok"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber