Geri Dön

Galatasaray’a Ronaldo'lu karşılama

Galatasaray’ın Eindhoven’a ayak bastığı gün, şehrin havaalanına PSV Eindhovenlı yıldız futbolcuların görselleri yerleştirildi.

Galatasaray’a Ronaldo'lu karşılama
Onur Dinçer - Skorer Dış Haberler

Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turunda PSV Eindhoven ile karşı karşıya gelecek Galatasaray maçın oynanacağı Hollanda’ya vardı. Eindhoven Havaalanı’nda sarı-kırmızılılara sürpriz bir ‘karşılama’ yapıldı.

Açılış günü tercihi dikkat çekti

Eindhoven Havaalanı’na bugün, PSV’li bazı futbolcuların maket görselleri yerleştirildi. Bir kısmı takımın eski oyuncuları, bir kısmı da mevcut kadrodan olan futbolcuların yıldız isimlerden seçildiği görülürken, açılışın Galatasaray’ın alana ayak bastığı gün yapılması dikkat çekti.

Örtüyü kaldırıp açılışı yaptılar

PSV Eindhoven Kulübü’nden yöneticiler ile havaalanı idarecilerinin ortaklaşa gerçekleştirdikleri açılışta, görsellerin üzerindeki örtü birlikte kaldırılarak fotoğraflar gün yüzüne çıkarıldı. Sonrasında eserler alanda duracakları yerlere yerleştirildiler.

Galatasaray’a Ronaldolu karşılama

Romario, Van Nistelrooy ve Götze

Kulübün resmi havaalanı sponsoru olan Eindhoven Havaalanı’na konulan futbolcu görsellerinde, Ronaldo, Romario, Van Nistelrooy, Wijnaldum, Götze ve Luuk de Jong isimlerin fotoğrafları yer aldı.

Galatasaray’a Ronaldolu karşılama

Galatasaray’a Ronaldolu karşılama

Aykut Kocaman: "3 puan bizi sevindirdi"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner