Geri Dön

Galatasaray'da Okan Buruk'tan pozitif tablo

Galatasaray Teknik Direktörü, hedeflerini, “3 senedir alamadığımız bu kupayı tekrar kazanmak” olarak açıkladı. Camiada pozitif bir havanın oluştuğuna vurgu yapan Buruk, “Bizim hedefimiz bu takımı şampiyon yapmak” diye konuştu.

Galatasaray'da Okan Buruk'tan pozitif tablo

Florya’da basına açık yapılan antrenmanda konuşan Okan Buruk, “Ülkemizi, bizi seyreden herkesi mutlu etmek istiyoruz. Herkes en iyisini istiyor. En iyi oyun, en iyi oyuncu talebi olacak. Biz de bu talebe maksimum şekilde cevap vereceğiz” dedi. Altyapıdan 16 futbolcuyla çalıştıklarını, bunların bir kısmını 7 Temmuz’daki Avusturya kampına götüreceklerini dile getirdi. Transferle ilgili de konuşan Buruk, “Transfer işi bazen çabuk oluyor, bazen geç oluyor ama en doğru oyuncuları takımın içine sokmak istiyoruz. Takımdan ayrılacak isimleri de belirlemedim” ifadesini kullandı.

‘7 Eylül’ü beklemeyeceğiz’

Önceliklerinin orta saha olduğunu dile getiren Okan Hoca, “Elimizde değerli oyuncular var. Hücumda da bizim için opsiyon olacak, kiralıktan dönen önemli oyuncular var. Yunus gibi, Emre Akbaba gibi ön bölgede bize direkt katkı sağlayabilecek isimler var. Transfer 7 Eylül’e kadar devam ediyor. O zamanı beklemeyeceğiz, kadromuzu bir an önce oluşturmak istiyoruz. Her zaman fırsat transferleri de önümüze gelecek. Orada da yine değişik adımlar atabiliriz. Yönetimimiz bizim işimizi kolaylaştıracak, takıma katkı sağlayacak ve mutlu edecek transferler için yoğun bir şekilde çalışıyor” dedi. 

Denayer’in menajeri geldi

Galatasaray, Belçikalı Jason Denayer’i kadrosuna katmak için harekete geçti. İlk olarak 3 milyon euro ve 4 senelik kontrat isteyen futbolcu, ayrıca 2 milyon euro da imza parası talebinde bulunmuştu. İstanbul’a gelen Denayer’in menajeri Jesse de Preter’le masaya oturan sarı-kırmızılılar bu rakamı yarıya çekmek istiyor.

Galatasarayda Okan Buruktan pozitif tablo

YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber