Galatasaray Galatasaray'da tempo yükseliyor

Galatasaray'da tempo yükseliyor

10.07.2024 - 13:43 | Son Güncellenme:

Sarı-kırmızılı takım, Linz kentinde yapılan kampın ikinci gününde çalışmalarını sürdürdü.

Galatasarayda tempo yükseliyor

Galatasaray Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına Avusturya kampında devam etti. Sezonu 3 Temmuz'da İstanbul'da açmasının ardından hazırlıklar için Avusturya'nın Linz kenti yakınlarından Geinberg kasabasına gelen sarı-kırmızılı takım, kampın ikinci gününde çalışmalarını sürdürdü.

Haberin Devamı

Teknik direktör Okan Buruk yönetimindeki idmanın ilk 30 dakikalık bölümü basına açık gerçekleştirildi. Antrenmanın basına açık kısmında denge, çabukluk ve dayanıklılık çalışmaları üzerinde duruldu. Basına kapalı bölümde ise tam sahada yüksek tempoda koşu yapıldığı bildirildi.

Bu sırada izinli olduğu için takıma geç katılan Mauro Icardi, özel program dahilinde çalıştı. Çalışmayı Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Sportif AŞ yöneticisi Maruf Güneş, Futbol Direktörü Cenk Ergün ve yardımcısı Ayhan Akman da izledi. Hatipoğlu ile Güneş, antrenman öncesinde bir süre teknik direktör Okan Buruk ile sohbet etti.

LASK LINZ MAÇI D-SMART VE D-SMART GO'DA 

Galatasaray’ın yarın 20.30’da Lask Linz ile oynayacağı hazırlık maçı, Türkiye’de sadece D-Smart ve D-Smart GO’dan izlenebilecek.

 

 

 

Yazarlar