Geri Dön

Galatasaray'dan Beşiktaş'a Tarık Çamdal misillemesi

Galatasaray ile Beşiktaş arasındaki transfer savaşında yeni bir cephe daha açıldı. Sarı kırmızılı takım, Veysel Sarı için devreye girdi.

Galatasaray'dan Beşiktaş'a Tarık Çamdal misillemesi

Galatasaray'ın, devre arasında renklerine katmak istediği hatta ön sözleşme imzalattığı Tarık Çamdal transferinde araya giren Beşiktaş'a misilleme olarak siyah-beyazlı takımın ısrarla istediği Veysel Sarı transferinde devreye girdiği öğrenildi.

Veysel Sarı ile iletişime geçen sarı kırmızılı yöneticilerin, futbolcuya gerekirse imza atmamasını, sezon sonunda kendisiyle sözleşme imzalayacaklarını aktardıkları öğrenildi.

HOŞCAN: "VEYSEL'E İYİ BİR RAKAM TEKLİF ETTİK"

Öte yandan Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan da Veysel Sarı'ya sözleşmesinin yenilenmesi için çözümler sunulduğunu bildirdi.

Kulübün futbolcu ödemelerinin son bir yılda yüksek rakamlara ulaştığına değinen Hoşcan, şunları anlattı:

"Bu tavan fiyat da emsal haline gelmeye başlamış. Veysel Sarı da burada emek verdiğimiz ve kendisini ispatlamış bir oyuncumuzdur. Kendisine iyi bir rakam teklif ettik. Bir karar vermesi için süre tanıdık. Farklı 3-4 oyuncumuza da diğer kulüplerden teklifler var. Başta Erkan Zengin ve Servet Çetin olmak üzere bazı genç futbolcularımıza talipler var. Eskişehirspor, gerekliyse transfer de yapar. Ekonomik sıkıntımız had safhadadır. Transferi bütçemize göre yapmak zorundayız ancak devre arası yapılan transferi çok olumlu bulmuyorum."

(Vatan)

Edouard Mendy'i yakından tanıyalımYAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber