Geri Dön

Galatasaray'ın sözleşmesini feshettiği Domenec Torrent'ten veda mesajı! 'En büyük Cimbom'

Galatasaray'ın sözleşmesini feshettiği Domenec Torrent sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. İspanyol teknik adam veda mesajını "En büyük Cimbom" diyerek sonlandırdı.

Galatasaray'ın sözleşmesini feshettiği Domenec Torrent'ten veda mesajı! 'En büyük Cimbom'

Galatasaray'a veda eden Domenec Torrent sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Sarı-kırmızılı takıma gelişi ve kariyerindeki Galatasaray sürecini anlatan Domenec Torrent, "Zor bir dönemde kulübe geldik ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Kendimizi dışarıda olanlardan soyutlayarak, fazla gürültü yapmadan sadece işimize odaklandık. Her gün bize çok yardımcı olan Florya çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Galatasaray taraftarlarına mesaj gönderen Domenec Torrent, "Takımın ihtiyacı olduğu zamanlarda yardımcı oldukları için istisnasız bütün Galatasaray taraftarlarına teşekkür ediyorum; Galatasaray size aittir. Sizin için en iyisini ve bu olağanüstü kulübü tekrar şampiyon yapacak yolu bulmanızı diliyorum" açıklamasını yaptı. İspanyol çalıştırıcı vedasının ardından yaptığı açıklamayı "En büyük Cimbom" sözleriyle tamamladı.

Galatasarayın sözleşmesini feshettiği Domenec Torrentten veda mesajı En büyük Cimbom

YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber