Geri Dön

Gençlerbirliği, Mustafa Kaplan'la yollarını ayırdı! Resmi açıklama...

Başkent kulübü, alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Mustafa Kaplan ile yollarını ayırdığını resmen açıkladı.

Süper Lig'de bir ayrılık daha... Gençlerbirliği Kulübü, teknik direktör Mustafa Kaplan'la yolların ayrıldığını resmi internet sitesinden duyurdu. 

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, teknik direktör Mustafa Kaplan'ın görevden alınmasıyla ilgili, "Kan değişikliğine gitmek gerekiyor. Üzülerek de olsa bu değişikliği yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Başkent temsilcisinin internet sitesinde açıklaması yer alan Cavcav, futbolda ayrılıklar ve vedaların her zaman yaşandığını bildirdi.

Sezon başı büyük umutlarla, kaliteli oyuncularla yola çıktıklarını aktaran Cavcav, "Zaman zaman futbolun şanssızlığı, zaman zaman bireysel hatalar istediğimiz sonuçları almamıza engel oldu. Gönül isterdi ki bu kadroyu birlikte kurduğumuz Mustafa Kaplan ile başarılı olalım ama olmadı. Kan değişikliğine gitmek gerekiyor. Üzülerek de olsa bu değişikliği yapıyoruz. Mustafa Kaplan ve ekibine temmuz ayından beri verdikleri büyük emek için teşekkür ediyorum. Kendisine ve ekibine kariyerlerinde başarı diliyorum" şeklinde görüş belirtti.

Kırmızı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:

"Teşekkürler Mustafa Kaplan

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar neticesinde teknik direktörümüz Mustafa Kaplan ile yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Mustafa Kaplan ve ekibine bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz."

Gençlerbirliği, Mustafa Kaplanla yollarını ayırdı Resmi açıklama...

Gençlerbirliği, Mustafa Kaplanla yollarını ayırdı Resmi açıklama...

 

 

Serdar Sarıdağ: "Beşiktaş'ın içerisinde kulübe zarar veren bir çete var"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet