Geri Dön

"Gençlerbirliği'nin beni seçmesi büyük gurur"

Gençlerbirliği'nin yeni transferi Ersel Aslıyüksek, "Süper Lig'den başka takımlar da istedi, ama Gençlerbirliği'nde genç oyunculara önem verildiğini bildiğim için buraya geldim. Gençlerbirliği'nin beni seçmesi büyük gurur" dedi.

"Gençlerbirliği'nin beni seçmesi büyük gurur"

Gençlerbirliği'nin, Kartalspor'dan transfer ettiği genç golcü Ersel Aslıyüksek, "Süper Lig'den başka takımlar da istedi ama Gençlerbirliği'nde genç oyunculara önem verildiğini bildiğim için buraya geldim. Gençlerbirliği'nin beni seçmesi büyük gurur" dedi.

Başkent ekibinin 21 yaşındaki yeni golcüsü Aslıyüksek, kırmızı-siyahlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, futbola başladığı günden bu yana hep forvet mevkisinde oynadığını belirtti.

Aslıyüksek, forvet bölgesinde başarılı olduğunu vurgulayarak, "Hızlı bir oyuncuyum. Havadan ya da yerden gelen toplarda son vuruşlarıma güveniyorum. Falcao ve Sanchez'i çok beğeniyorum. Onların oyun yapılarını kendime örnek alıyorum. Futbolumu daha da geliştirmek için onları izliyorum" ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği'ne transfer sürecini anlatan Aslıyüksek, şunları kaydetti: "Transfer teklifi geldiğini öğrendiğimde çok heyecanlandım. Süper Lig'den başka takımlar da istedi ama Gençlerbirliği'nde genç oyunculara önem verildiğini bildiğim için buraya geldim. Gençlerbirliği'nin beni seçmesi büyük gurur. Tereddüt etmeden buraya geldiğim için de çok mutluyum. Gençlerbirliği'ndeki ilk hedefim kalıcı olmak. Böyle bir camiada başarılı olmayı çok istiyorum ve daha önce hiç giymediğim milli takım formasını giymek istiyorum. Avrupa hedefim de var ama benim için şu an öncelikli olarak Gençlerbirliği var."

Mostafa Mohamed paylaştı, Arda'nın dansı sosyal medyayı salladı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber