Geri Dön

Gövde gösterisi

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Lütfi Kırdar’da düzenlenen 2 bin kişinin katıldığı toplantıda yönetim kurulunu açıkladı. 8 üyeyle yollarını ayırıp, 8 yeni ismi listesine alan Polat, “Part time çalışacak profesyonellerden medet ummamalıyız” dedi

Gövde gösterisi

Galatasaray Başkanı Adnan Polat yarın gerçekleştirilecek başkanlık seçimi öncesi yönetim kurulu listesini açıkladı, iddialı açıklamalar yaptı. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıya yaklaşık 2 bin kişi katıldı.
Kongreye 24 saat kala üyelerin karşısına çıkan Polat, zor bir hafta geçirdiklerini belirterek, “Ali Oraloğlu ve Özhan Canaydın’ın vefatının ardından yanımızda olduklarını gösteren başta Futbol Federasyonu, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz. Bizim 4 altın projemiz var. İlki sponsorluk anlaşmaları. Daha sonra Futbol A.Ş.-Sportif A.Ş. birleşmesine büyük önem veriyoruz. Riva arazisi Galatasaray’ın geleceği açısından çok önemli. Son olarak da Türk Telekom Arena’yı çok önemsiyoruz ” dedi.
Frank Rijkaard’ın dünyanın önde gelen 5 teknik direktöründen biri olduğunu kaydeden Adnan Polat, Derwall örneğini vererek, Hollandalı hocaya güvendiklerini söyledi.
Derwall’in, Galatasaray’da sistem getirdiğini hatırlatan Polat, “Derwall ilk sene takımı şampiyon yapamamıştı, ancak onun kurduğu sistem, 4 sene sonra Galatasaray’ı Avrupa’da ilk 4’e sokmuştu. Rijkaard ve Neeskens önemli profesyoneller. Part-time çalışacak profesyonellerden medet ummamalıyız. Böyle bir durumda arabayı atların önüne bağlamış gibi oluruz” diye konuştu.

Canaydın için saygı duruşu
Toplantıda Özhan Canaydın için saygı duruşunda bulunulurken, anı defteri açıldı. Canaydın’ın 2008 yılındaki, “Şimdi sizlere veda ediyorum. Hakkınızı helal edin” sözleri ekrana yansıtılınca duygusal anlar yaşandı.
Eski başkanlar Faruk Süren, Mehmet Cansun ve Ali Tanrıyar’ın yanı sıra Diyarbakırspor Başkanı Çetin Sümer, Doğru Yol Partisi Eski Genel Başkanı Mehmet Ağar ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de toplantıda yer aldı.

İşte Polat’ın yeni yönetimi
Mehmet Helvacı
Yiğit Şardan
Haldun Üstünel
Murat Yalçındağ
Ali Haşhaş
Işın Çelebi
Cemal Özgörkey
Taner Aşkın
Yalçın Orhon
Hakan Üstünberk
Vedat Eşkinat
Selim Sayılgan
Emir Sarıgül
Doğan Yalçınkaya
İbrahim Çağlar

Ayrılan üyeler:
Mümtaz Tahincioğlu, Ahmet Dedehayır, Sinan Kılıç, Faruk Bil, Adil Emecan, Nejat Uygur, Metin Karakaya, Tunca Hazinedaroğlu.

Sadık Çiftpınar'dan Adana kebap şovu!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber