Geri Dön

Halilhodzic, Malouda ve Colman'ı affetti

Trabzonspor teknik direktörü Vahid Halilhodzic, göreve gelir gelmez ilk icraatını geçtiğimiz sezon sergiledikleri kötü performans nedeniyle teknik sorumlu Hami Mandıralı'nın oynatmadığı Maoluda ve Colman'ı affederek yaptı.

Halilhodzic, Malouda ve Colman'ı affetti

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik direktör Vahid Halilhodzic, bu sabah yapılan sezonun ilk antrenmanı öncesi teknik heyet ve futbolcularla bir toplantı gerçekleştirdi.
Başkan Hacıosmanoğlu ve teknik direktör Halilhodzic bu toplantıda yeni sezonda beklentilerini dile getirerek, başarı diledi. Toplantının ardından Trabzonspor 2014-2015 sezonu hazırlıklarına bu sabah saatlerinde basına ve taraftarlara kapalı olarak yaptığı antrenmanla başladı. Teknik direktör Vahid Halilhodzic yönetimindeki antrenmana Fildişi Sahili Milli Takımı ile Dünya Kupası'nda mücadele eden Sol Bamba dışındaki tüm futbolcular katıldı. Bordo mavililer antrenmanda kondisyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

HALİLHODZİC'İN İLK AFFI
Trabzonspor teknik direktörü Vahid Halilhodzic, göreve gelir gelmez ilk icraatını geçtiğimiz sezon sergiledikleri kötü performans nedeniyle teknik sorumlu Hami Mandıralı'nın oynatmadığı Maoluda ve Colman'ı affederek yaptı. Her iki futbolcuyu da antrenmana alan Halilhodzic, "Kendini bana gösteren herkes bu takımda kalıp, bizimle birlikte mücadele edebilir" dedi.

GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN SANSÜRE KINAMA
Trabzon Gazeteciler Cemiyeti, Boşnak teknik direktör Vahid Halilhodzic için düzenlenen imza törenine yerel Günebakış ve Kuzey Ekspres gazetelerinin alınmamasıyla ilgili kınama bildirisi yayınladı. Cemiyet tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Trabzonspor'un sezon açılışı ve yeni teknik direktör Vahid Halilhodzic'in imza töreni sırasında, iki yerel gazetemizin (Günebakış) ve (Kuzey Ekspres) temsilcilerinin törene alınmadığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Trabzon'umuzun medar-ı iftiharı olarak gördüğümüz Trabzonspor Kulübünden, daha sezon başlamadan meslektaşlarımıza karşı girişilen bu olumsuz tutum, hem basın camiası, hem Trabzonspor camiası hem de şehrimiz açısından son derece sakıncalı ve tehlikelidir. Bu tür uygulamalardan kimsenin bir yararı olmadığı aşikardır. Bir an önce yanlıştan dönülmesi, en büyük temennimizdir. Keyfiyeti, kamuoyuna ve camiamıza saygıyla duyururuz."

Dursun Özbek: Galatasaray'ın bu parçalanmışlıktan vazgeçmesi lazım
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber