Geri Dön

Halilhodzic'ten kronometre göndermesi!

Trabzonspor, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürdü. Koşunun ardından elindeki kronometrenin bozulduğunu fark eden deneyimli hoca, saha kenarından yeni kronometre istedi. Bu sırada espri de yapan Boşnak hoca, "Trabzonspor'a ait kronometre olmasın, başka kulüplere ait olsun. Trabzonspor'un kronometreleri bozuluyor" dedi.

Halilhodzic'ten kronometre göndermesi!

Trabzonspor'un Boşnak teknik direktörü 61 yaşındaki Vahid Halilhodzic, sabah antrenmanda aşırı sıcağa rağmen sahada 23 tur atarak futbolculara, 'Ben koşuyorsam herkes koşacak' mesajı verdi. İzinsiz olarak antrenmana çıkmayan Bamba için de noter tespiti yapıldı.
Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarını sabah saatlerinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basına ve taraftara açık olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Vahid Halilhodzic, aşırı sıcağa rağmen antrenman öncesi tüm teknik ekibi, futbolcuları ve malzemecileri orta sahada toplayıp yaklaşık yarım saatlik bir toplantı yaptı. Ardından ikiye bölünen bordo-mavili futbolcular, yardımcı antrenörler ve kondisyonerler eşliğinde koşu yaptı. Yaklaşık 1.5 saat süren koşu sırasında 61 yaşındaki Halilhodzic'te durmadı. Sahada tam 23 tur atan Boşnak teknik adam yaşına rağmen oldukça formda olduğunu gösterdi. Halilhodzic sergilediği performans ile yeni sezon öncesi futbolculara, "Ben koşuyorsam herkes koşacak" mesajı verdi.

HALİLHODZİC'E KRONEMETRE DAYANMADI
Koşu sırasında gazetecilere dönerek, "Form tutuyorum" diyen Halilhodzic, koşuyu tamamladıktan sonra kronometresinin bozulduğunu fark etti. Yeni kronometre istemek için kulüp çalışanlarına seslenen Halilhodzic, "Trabzonspor'a ait kronometre olmasın. Başka kulüplere ait olsun. Trabzonspor'un kronometreleri bozuluyor" diyerek espri yaptı.

7 FUTBOLCU SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ
Trabzonspor'da sabah yapılan antrenmana katılmayan kaptan Onur Recep Kıvrak, Bourceanu, Bosingwa, Colman, Malouda, Fatih Öztürk ve Zeki Ayvaz, sağlık kontrolünden geçti. Sağlık kontrollerinin kampa kadar gruplar halinde tamamlanacağı açıklandı.

COLMAN VE MALOUDA'YA TEKLİF GELDİ
Bordo-mavili takımın yeni sezon öncesi satış listesine koyduğu ancak Boşnak teknik adam Vahid Halilhodzic'in, "Durumlarına kamp sonunda karar vereceğim" dediği Colman ve Malouda'ya talipli çıktı. Trabzonspor'un yabancı kontenjanını boşaltmak için her iki futbolcuyu uygun bonservis bedelleri ile bırakacağını düşünen bazı kulüpler Halilhodzic'in bu kararı sonrası ellerini çabuk tutma kararı aldı. Trabzonspor'un gelen teklifleri değerlendirip en kısa zamanda cevap vereceği öğrenildi.

BAMBA İÇİN NOTER TESPİTİ YAPILDI
Trabzonspor'da dün yapılan antrenmana katılmayan ancak bugün Trabzon'da olması beklenen Fildişi Sahilli futbolcu Sol Bamba için noter tespiti yapıldı. Sezon başı olmasına rağmen Bamba'nın sergilediği bu tutum karşısında oldukça kızan Halilhodzic'in kulüp yetkililerini, "Gerekeni yapın" mesajı verdiği öğrenildi. Trabzonspor'un da Bamba'ya uyarı mesajı yolladığı ve para cezası kesileceği belirtildi. Bordo mavililer yeni sezonda Bamba'yı takımdan göndermek için gelen teklifleri bekliyor.

Sivas’ta kupa coşkusu şenliğe dönüştü
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber