Geri Dön

Hamit Altıntop ameliyat oldu!

Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop bugün Almanya'da ameliyat oldu.

Hamit Altıntop ameliyat oldu!

Nevzat Dindar / Skorer

Bel fıtığı teşhisi konulan ve ikinci kez aynı bölgeden operasyon geçiren Hamit Altıntop'un ameliyatını Bayern Münih'te forma giyerken ameliyatını gerçekleştiren ünlü Alman doktor Müller Wohlfahrt'ın yaptığı belirtildi. Hamit'in Ocak ya da şubat ayında sahalara döneceği açıklandı. Öte yandan Hakan Balta'nın da tedavisinin olumlu geçtiği öğrenildi.

Resmi siteden açıklamada ise şu ifadedeler yer aldı:

"Profesyonel futbol takımı oyuncularımızdan Hamit Altıntop ve Hakan Balta’nın sağlık durumları hakkındaki bilgilendirme şu şekildedir:

Bel fıtığı sorunu nedeniyle daha önce Almanya’da cerrahi müdahale geçiren ve Süper Lig’de oynadığımız Bursaspor maçının ardından sakatlığı nükseden Hamit Altıntop, sponsorumuz Medical Park ve Liv Hospital’ın denetiminde bugün Almanya’da aynı hastanede ve aynı doktor tarafından ameliyat edilmiştir.

Başarılı bir operasyon geçiren oyuncumuzun sağlık durumu hakkındaki bilgilendirmeler önümüzdeki günlerde resmi iletişim kanallarımız tarafından yapılacaktır.

Süper Lig’deki KDÇ Karabükspor maçında yaşadığı sakatlığın ardından sol diz iç yan bağlarında zorlanma ve esneme tespit edilen Hakan Balta, sağlık heyetimiz tarafından uygulanan tedaviye olumlu yanıt vererek bugün düz koşulara başlamıştır."

Fikret Orman: Canımdan bir parça gitti
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber