Geri Dön

‘Her zamanki gibi hedefimiz madalya’

Filenin Sultanları’nın başarılı oyuncuları Tokyo Olimpiyatları’nda ve sonrasında kendilerine büyük bir ilgi gösterildiğini, sıradaki hedefin Avrupa Şampiyonası olduğunu söyledi.

‘Her zamanki gibi hedefimiz madalya’

Filenin Sultanları’nın başarılı oyuncuları Hande Baladın, Simge Aköz, Meliha İsmailoğlu, Tuğba Şenoğlu ve Derya Cebecioğlu, Tokyo Olimpiyatları’nda ve sonrasında kendilerine büyük bir ilgi gösterildiğini, sıradaki hedefin Avrupa Şampiyonası olduğunu söyledi. Hande Baladın, “Avrupa Şampiyonası gibi büyük bir turnuva var önümüzde. Her zamanki gibi orada da hedefimiz madalya kazanmak. Olimpiyatlarda gördüğümüz desteğin aynısını orada da hissedebileceğimizi biliyorum ve inanıyorum” dedi.
Simge Aköz, “Avrupa Şampiyonası için birçok genç katıldı aramıza. Turnuvada en büyük amacımız madalya. Çünkü olimpiyattaki dünya 5’inciliğinden sonra Avrupa’da ilk sıradaki takım oluyoruz” derken Meliha İsmailoğlu, “Belki en büyük başarımız olimpiyatta 5’inci olmak ama yine de daha fazlasını istiyoruz. Bir daha o şekilde kaybetmek istemeyen bir takım olarak sahada mücadelemizi vereceğiz” ifadelerini kullandı.

‘Her zamanki gibi hedefimiz madalya’

Konyaspor cephesi iddialı | 'Fenerbahçe maçında hedef 3 puan'
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber