Galatasaray Hıncal Uluç: Melo derhal kovulmalı

Hıncal Uluç: Melo derhal kovulmalı

07.04.2014 - 16:20 | Son Güncellenme:

Spor yazarı Hıncal Uluç, Sabah TV'ye yaptığı açıklamada Fenerbahçe derbisinde hareketleriyle tepki alan Melo'ya ateş püskürdü.

Hıncal Uluç: Melo derhal kovulmalı

Spor yazarı Hıncal Uluç, hareketleriyle derbiye damga vuran Felipe Melo'nun derhal Galatasaray'dan gönderilmesi gerektiğini savundu.

Haberin Devamı

Hıncal Uluç şöyle konuştu: "Melo'yu tartışmam bile. Derhal Galatasaray'dan kovulmalı. Ben bunca yıllık Galatasaraylıyım, bu karakterdeki bir adamın oynadığı takımı tutmam. O sahneleri izlerken Galatasaraylılığımdan utandım. Hayatımda Galatasaraylılığımdan utanmam ilk defa oldu. Galatasaray'da pek çok şeye kızdım. Yönetime kızdım, teknik adamlara kızdım, oyunculara kızdım, öfkelendim. Bu öfkem doruklara çıktığı zaman Galatasaray kulübü üyeliğinden istifa ettim. 'Geri dön' teklifini reddettim. Ama ilk defa Melo'yu izlerken Galatasaraylı olduğumdan utandım.

'Brezilya'nın yedek kadrosunda bile adı geçmiyor'

Bu adamın Galatasaray'a yakışmadığını ben zaten 2 senedir söylüyorum. Bu ahım şahım bir futbolcu değil. Türkiye'deki yabancı hayranı bir takım gazeteci, maalesef meslektaşlarım tarafından yüceltildikçe yüceltilenlerden bir tanesi. Brezilya'nın yedek kadrosunda bile yok. Adı geçmiyor. Bu adamı yücelttik, yücelttik, başımıza taç ettik ve yaptığına bak. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal için kibar adam, centilmen adam, efendi adam, fair playci adam diyor herkes. Bu dediklerinin tamamı değil, 10'da 1'i varsa Aysal'da Melo'yu derhal kovar. Galatasaray'ın yarın şampiyonluk maçı da olsa kovar. Bununla gelecek galibiyetlere, bununla gelecek puanlara Galatasaray'ın ihtiyacı yok. İlk defa bir Fenerbahçe galibiyetinden sonra öfkeliydim ben Galatasaraylı olarak. Hala da öfkeliyim."

Haberin Devamı

SNEIJDER ATTI ARENA SALLANDI! İŞTE MAÇIN GOLÜ