Geri Dön

Hırvatlar olay çıkardı

Çek Cumhuriyeti-Hırvatistan maçının 86. dakikasında tribünlerde istenmeyen durumlar yaşandı.

Hırvatlar olay çıkardı

CELAL UMUT EREN

Karşılaşmanın 86. dakikasında tribünlerde istenmeyen durumlar yaşandı. Hırvatistan taraftarlarının olduğu bölümden sahaya doğru meşaleler atıldı.

Mücadelenin hakemleri meşaleler nedeniyle oyunu durdurdu. Hırvat futbolcular hemen taraftarlarının yanına giderek, sakinleşmeleri konusunda uyardı.

Hakem Mark Clattenburg, hemen saha kenarında görevililerle durumu konuştu. Bir süre bekleyen Clattenburg, o alandaki taraftarların dağılmasıyla oyunu yeniden başlattı. Bu esnada tüm futbolcular yedek kulübelerinin yanına gitti. Hırvatça anonslar da yaptırıldı.

İhraç korkusu

Hırvatistan-Çek Cumhuriyeti maçında yaşananlar Rakitic’i çok korkuttu. Barcelonalı yıldız futbolcu, sahaya atılan yabancı maddeler nedeniyle açılan soruşturmanın kendilerine pahalıya patlayabileceğini belirterek, “Bakalım İspanya’ya karşı oynayabilecek miyiz? UEFA bizi eve gönderebilir” dedi.

Srna’nın gözyaşları

Hırvatistan-Çek Cumhuriyeti maçı öncesi duygusal anlar yaşandı. Geçtiğimiz pazar günü babasını kaybeden Hırvatistan kaptanı Dario Srna, milli marşlar okunurken göz yaşlarını tutamadı. Hırvatistan’ın ulusal marşı okunurken duygulanan tecrübeli futbolcu, babası için ağladı. Srna’ya takım arkadaşları destek olurken, taraftarlarından da alkış geldi.

Hırvatlar olay çıkardı

Maç Özeti: Athletic Club 3-2 FC BarcelonaYAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet